Õpilasmalev 2019

Registreerimine Viimsi Õpilasmalev 2019  rühmadesse lõppes 22. märts. Selleks aastaks on kõik kohad eraldatud. Noored, kes on registreerunud saavad isiklikule mailile info. Alates 4. aprillist algavad töövestlused. Vestlusele peavad osalejad kaasa võtma motivatsioonikirjad ja teatama, millisel koolitusel nad osalevad. Vestlused toimuvad Nelgi tee 1 väikestes gruppides. Kohustuslikud koolitused toimuvad:
15.05 kell 17.00-18.30  edasijõudnute koolitus 
17.05 kell 16.00-17.30  algajate koolitus 
20.05 kell 16.00-17.30  edasijõudnute koolitus 
23.05 kell 17.00-18.30  algajate koolitus 
28.05 kell 16.00-17.30  algajate koolitus  

Viimsi Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond ning ehitus – ja kommunaaloskond,  koostöös MTÜ Viimsi Huvikeskus Noortekeskustega  korraldavad 2019. a kahes vahetuses Viimsi Õpilasmaleva.

Sel aastal võtab Viimsi Õpilasmalev tööle rohkem noori kui varasematel aastatel, kuni 140 Viimsi valla noort vanuses 13-23.

Õpilasmalev on sobilik neile noortele, kes soovivad saada töökogemuse ja veeta koos sõpradega vaba-aega. Õpilasmalev on abiks noortetöökasvatuse edendamisel ning aitab noori tööturule sisenemisel.

Peale registreerumist toimuvad töövestlused noortega ning vestlusele tuleb noorel kaasa võtta motivatsioonikiri. Enne malevasuve toimuvad ka kohustuslikud koolitused, kus on arutlusel tööohutust ja tööõigust puudutavad teemad. Lepingud sõlmitakse noortega peale vestlusel ja koolitusel osalemist mais/juunis.

13-14. aastastel noortel on malevas võimalus teha peamiselt heakorratöid, mida korraldab ehitus- ja kommunaalosakond. Töötatakse rühmades koos kvalifitseeritud rühmajuhtidega, kelleks on Viimsi noortekeskuste noorsootöötajad. Töökogemust pakuvad noortele ka Viimsi Lasteaiad, MTÜ Viimsi Huvikeskus, Viimsi Raamatukogu, SA Rannarahvamuuseum ja Viimsi koolid.

15. aastasel ja vanematel noortel on võimalus saada töökogemus Viimsi ettevõtetes: 

  • SPA Tours OÜ, Freenature OÜ (Põnnipesa), ABC Supermarkets AS (Delice), Hawaii Express.
  • Viimsi Keskuses asuvad ettevõtted: Selver AS, Sportland Eesti AS,  Apollo kauplused OÜ, Koduekstra OÜ, My Fitness Viimsi.
  • Viimsi Äritares asuvad ettevõtted: OÜ Starset (Taru), Viimsi Hambakliinik OÜ, ToomDev OÜ (Modernkids), Saiakohvik OÜ (Viimsi Lyon), Velsti Trade OÜ.

Lisaks tööle pakume noortele vaba-aja üritusi, mille täpse ajakava edastame malevas osalevatele noortele. Nendel päevadel, kui on vaba-aja üritused on ka ühine lõunasöök.

Ettevõtjad, kes on valmis meiega koostööd tegema, võtke kindlasti ühendust! Meie koolitame noored, sõlmime lepingud ja maksame töötasud, ettevõtetelt ootame noortele töökogemuse pakkumist ja juhendamist.

Ilusat Malevasuve!

Lisainformatsioon:
Kadi Bruus
Telefon: 602 8862
E-post: kadi.bruus@viimsivv.ee 
haridus- ja kultuuriosakond