Koosseis

Volikogu esimees - Taavi Kotka volikogu@viimsivv.ee 
Volikogu aseesimees - Urve Palo  urve.palo@gmail.com ja Mari- Ann Kelam kelam@neti.ee 
Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu
Vastuvõtuaeg eelneva registreerimise alusel: E 14.00-17.30; N 9.00-12.00 ja 14.00-17.00 (kabinet 206)
Telefon: 602 8802 
E-post: volikogu@viimsivv.ee

Viimis vallavolikogu 9. koosseis 

Erakond Nimi E-post Telefoninumber
Eesti Reformierakond Aasma Riina
Einaste Tanel
Kahro Valdur
Kallas Siim
Kotka Taavi 
Luik Taivo
Murakas Janek 
Sõerd Aivar 
Vooglaid Märt
riina.aasma@gmail.com
tanel@kkviimsi.ee
kahroracing@gmail.com
siim.kallas@riigikogu.ee
volikogu@viimsivv.ee
taivo@hawaii.ee
volikogu@viimsivv.ee
aivar.soerd@riigikogu.ee
mart@manutent.ee
509 4272
504 8422
504 8275
602 8802 
602 8802 
602 8802
602 8802 
506 2676
508 3161
Erakond Isamaa Kelam Mari-Ann
Robas Priit
Trei Jan

mariann.kelam@gmail.com
priit.robas@eesti.eejan@viimsivv.ee

602 8802  
602 8802 
602 8802 
Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Palo Urve
Tann Raimo

raimo@paenurme.eeurve.palo@gmail.com

517 2941602 8802 
Valimisliit Kogukondade Viimsi

Erm Ants
Rull Ivo

ants.erm@gmail.com ivo@rullrumm.ee 5554 5072 5646 3280
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Saretok Madis
Võrno Hannes
msaretok@gmail.com 
hannesv6rno@gmail.com

501 1562 
5306 3000

Eesti Keskerakond Liidemann Oliver
Šelenjova Oksana
o.selenjova@gmail.com 
oliver.liidemann@outlook.com
5691 2528 
564 2699
Valimisliit Rannarahvas Kaare Raivo raivokaare@gmail.com 503 4247