Vallavolikogu komisjonid

Vallavolikogu 10. koosseisu komisjonid ja nende liikmed.

REVISJONIKOMISJON 

Esimees

Alar Valge

Aseesimehed Atso Matsalu
Liikmed

 

 

Tanel Einaste

Siiri Visnapuu

Jan Trei

Antoon van Rens

Revisjonikomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022

EELARVEKOMISJON 

Esimees

Jaanus Koni

Aseesimehed Jan Trei
Liikmed

Kaarel-Mati Halla

Jaak Sepp

Kristjan Põldre

Anne Vahemäe

Aivar Sõerd

Meelis Saluneem

Eelarvekomisjoni protokollid

Osalemine 2023
Osalemine 2022

NOORSOO- JA HARIDUSKOMISJON 

Esimees

Anneli Laines-Ensling

Aseesimehed Tanel Ojang
Liikmed

Inger Udeküll

Siim Kallas

Ilona Säälik

Antoon van Rens

Marju Aolaid

Nora Kurisoo

Kristiina Sillaste

Noorsoo- ja hariduskomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022

KULTUURIKOMISJON 

Esimees

Pille Petersoo

Aseesimehed Ilja Ban
Liikmed

Madis Saretok

Terje Lilleoks

Riina Aasma

Aarne Saluveer

Stig Rästa

Urve Palo

Kultuurikomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022

SOTSIAALKOMISJON 

Esimees

Antoon van Rens

Aseesimehed Ants Erm
Liikmed

Alar Valge

Raimo Tann

Martin Reim

Aina Saarma

Eva Ottas

Mati Mätlik

Sotsiaalkomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022

MAA- JA PLANEERIMISKOMISJON 

Esimees

Atso Matsalu

Aseesimehed Tanel Ojang
Liikmed

Haldo Oravas

Marko Kutser

Jaanus Koni

Siiri Visnapuu

Rita Veskimeister

Jan Trei

Maa- ja planeerimiskomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022

KESKKONNA- JA HEAKORRAKOMISJON 

Esimees

Tanel Einaste

Aseesimehed Ivo Rull
Liikmed

Ilja Ban

Andres Jaanus

Riina Quak

Esta Järv

Darvy Kõdar

Mati Mätlik

 

Keskkonna- ja heakorrakomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022

SPORDI JA LIIKUMISHARRASTUSTE KOMISJON 

Esimees

Siiri Visnapuu

Aseesimehed Raimo Tann
Liikmed

Mihkel Saretok

Oliver Liidemann

Martin Reim

Ain Pinnonen

Rein Ottoson

Atso Matsalu

Spordi ja liikumisharrastuse komisjoni protokollid 

Osalemine 2023

Osalemine 2022

INNOVATSIOONI- JA ARENGUKOMISJON 

Esimees

Siiri Visnapuu

Aseesimehed Alar Vlge
Liikmed

Meelis Saluneem

Raivo Kaare

Jaanus Lember

Priit Rebane

Henry Liimal

Priit Robas

Innovatsiooni- ja arengukomisjoni protokollid

Osalemine 2023

Osalemine 2022