Viimsi huvikeskus

huvikeskusViimsi huvikeskus asutati 1. augustil 1997. Huvikeskus andis uue hingamise poolsaare loomeinimeste kogukonnale, noorimatest kõige väärikamateni. Täna tegutseb huvikeskuses üle 70 huviringi, milles osalejaid on üle 1100 inimese.

Huvikeskus pakub erinevaid võimalusi loovaks ja arendavaks tegevuseks, sisukaks vaba aja veetmiseks, loob tingimusi rahvakultuuri- ning harrastuskollektiivide tööks. Majas saab külastada näituseid, teatreid ja kontserte. Samuti on võimalik rentida ruume erinevateks sündmusteks. Huvikeskuse ruumides pakutakse nii huviharidust kui ka huvitegevusi. Õppida ning tegeleda saab laulmise ja pillimänguga. Tantsida erinevaid tantsustiile balletist tänavatantsuni. Hoida keha ja vaim korras osaledes erinevates treeningutel. Tegeleda loovtegevustega nagu keraamika, maalimine, male, disain või hoopis näitlemine. Arendada end teoreetilistel ja praktilistel kursustel.
 
2022. aasta sügisest pakub Viimsi huvikeskus tegevusi lisaks Nelgi tee 1 hoonele ka uues Viimsi kultuuri- ja hariduskeskuse Artium treeningsaalis.
Alates 2019. aastast tegeleb Viimsi huvikeskuse tegevuse korraldamisega Osaühing Viimsi Haldus.

Viimsi huvikeskus, Nelgi tee 1, Viimsi vald, 74001 Harjumaa 
+372 6028838 
viimsi@huvikeskus.ee
https://huvikeskus.ee/