Vallavalitsuse kontaktid

OLULISED KONTAKTID ERIOLUKORRAS!

  • Üleriigiline kriisitelefon 1247,  mis nõustab inimesi koroonaviirusega seotud teemadel.
  • Kui oled saanud kinnituse, et oled nakatunud COVID-19 viirusesse, siis palume sellest tingimata teavitada Viimsi vallavalitsuse abivallavanemat Annika Vaiklat, telefon: 5664 7630, e-post: annika.vaikla@viimsivv.ee. Anonüümsus on kindlasti tagatud.
  • Abivajavate inimeste (puuetega inimesed, eakad, üksikud inimesed) kohta palume info saata Risto Nigol, telefon: 5688 3350, e-post risto.nigol@viimsivv.ee
  • Viimsi valla koduteenused 5678 0645
  • Viimsi valla sotsiaalteenused 558 6869
  • Viimsi valla laste heaolu, turvalisus 5302 9907; airi.vaaderpall@viimsivv.ee
  • Lasteabitelefon 116111 (24/7)
  • Lastearsti tasuline nõuandetelefon 1599. Kõneminuti hind 1 euro.
  • Piirkonnapolitseinik 602 8864
  • Viimsi valla saarte ja merenduse vanemspetsialist Mart Loik, telefon: 5623 2799, e-post: mart.loik@viimsivv.ee

VIIMSI VALD

Aadress: Nelgi tee 1, Viimsi alevik, 74001 Harjumaa
Telefon: 602 8800 
Faks: 602 8801
E-postinfo@viimsivv.ee 
Registrikood: 75021250 
Arved palume saata e-arvena vastavalt standardile
Arve saaja: VIIMSI VALLAVALITSUS 
Konto: EE182200221010936477 SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X 
Vallavalitsuse töötajate e-posti aadressid on kujul eesnimi.perenimi@viimsivv.ee

NB! Seoses koroonaviiruse eriolukorraga Vallavalitsuse töö jätkub, kuid tavapärast elanike vastuvõttu ei toimu. Kõik sissepääsud suletakse va ligipääs perearstikeskusele. Viimsi vallavalitsusega saate ühendust meili või telefoni teel, üldküsimustes palume pöörduda info@viimsivv.ee; telefon: 602 8800

VIIMSI VALLAVOLIKOGU

Vastuvõtt eelregistreerimisega telefonil: 602 8802 
Vallavolikogu koosseis

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallavolikogu esimees

Taavi Kotka
Taavi Kotka

602 8802
volikogu@viimsivv.ee

Vallavolikogu aseesimees

Urve Palo  602 8802
urve.palo@gmail.com
Vallavolikogu aseesimees
Mari-Ann Kelam
Mari-Ann Kelam

 602 8802
kelam@neti.ee

Vallavolikogu kantselei juhataja
Liina
Liina Mugu
602 8802
volikogu@viimsivv.ee

VIIMSI VALLAVALITSUSE LIIKMED

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00 
Eelregistreerimisega telefonil: 602 8803

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallavanem

Illar Lemetti

602 8880  illar.lemetti@viimsivv.ee

Abivallavanem

Margus Kruusmägi

602 8803
margus.kruusmagi@viimsivv.ee

Abivallavanem

ametikoht täitmata

 

Abivallavanem, 
KT haridusvaldkonna abivallavanem 
Annika Vaikla 602 8803
annika.vaikla@viimsivv.ee

Vallavalitsuse liige

Evelin Vahenõmm

602 8813
evelin.vahenomm@viimsivv.ee

Vallavalitsuse liikmete tööjaotus
Ametnike haridus ja eriala

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Peaspetsialist

Moonika Oras

602 8880
moonika.oras@viimsivv.ee

Sisekontrolör ametikoht täitmata  

VALLAKANTSELEI

Vallasekretäri vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallasekretär

Helen Rives

602 8803
helen.rives@viimsivv.ee

Kantselei vanemspetsialist

Getter Martins 

602 8803 
getter.martins@viimsivv.ee 

ÕIGUSOSAKOND 

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Õigusosakonna juhataja

Merit Renlund

602 8803
merit.renlund@viimsivv.ee

Jurist

Gunnar Kender

602 8803
gunnar.kender@viimsivv.ee

Jurist Leeles Lilleorg

602 8803 
leeles.lilleorg@viimsivv.ee

Hankepeaspetsialist Tõnu Ammussaar tonu.ammussaar@viimsivv.ee

PERSONALI- JA HALDUSOSAKOND

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Personali- ja haldusosakonna juhataja 

Kristi Pukk

kristi.pukk@viimsivv.ee

Personali peaspetsialist Larissa Linros

602 8872
larissa.linros@viimsivv.ee

Arhiivinduse spetsialist Maiu Kuul 602 8854
maiu.kuul@viimsivv.ee
Abiteenistuja ametikoht täitmata  

AVALIKE SUHETE OSAKOND

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Avalike suhete juht

ametikoht täitmata

 

Viimsi Teataja peatoimetaja Rain Uusen 5686 0007 
rain.uusen@viimsivv.ee

Sisekommunikatsiooni peaspetsialist

Elis Mäeots

5344 4900   
​​​​elis.maeots@viimsivv.ee

Vanemspetsialist Marje Plaan 602 8866
marje.plaan@viimsivv.ee

RAHANDUSOSAKOND

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00 
Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Rahandusosakonna juhataja

Evelin Vahenõmm

602 8813 
evelin.vahenomm@viimsivv.ee

Peaökonomist

Liina Koppel

602 8852
liina.koppel@viimsivv.ee

Pearaamatupidaja

Ellen Uiboaed

602 8809
ellen.uiboaed@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Anneli Aasa

602 8865
anneli.aasa@viimsivv.ee

Raamatupidaja

ametikoht täitmata

 

Raamatupidaja

Kati Esna

602 8811
kati.esna@viimsivv.ee

KESKKONNA- JA PLANEERIMISOSAKOND 

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 -12.00, 14.00 - 17.00

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Keskkonna- ja planeerimisosakonna juhataja

Elvis Tõnnison

5650 9670 
elvis.tonnison@viimsivv.ee

Planeeringute peaspetsialist Tatjana Nikolajenkova 602 8849
tatjana.nikolajenkova@viimsivv.ee

Planeeringute vanemspetsialist

Anne Siitan

602 8822
anne.siitan@viimsivv.ee

Planeeringute vanemspetsialist

Piret Kõo

602 8881
piret.koo@viimsivv.ee

Planeeringute spetsialist 

Maarja Pilman

602 8871 
maarja.pilman@viimsivv.ee

Keskkonna vanemspetsialist

Aet Põld

602 8859
aet.pold@viimsivv.ee

Keskkonna vanemspetsialist

Astrid Promet

602 8847  
5681 9105
astrid.promet@viimsivv.ee

Keskkonna vanemspetsialist Toomas Luhse 5563 0865
toomas.luhse@viimsivv.ee

Maakorralduse vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

Maakorralduse vanemspetsialist

Eve Leesment

602 8848
eve.leesment@viimsivv.ee

Mõõdistuste ja maamaksu vanemspetsialist

Stella Laur

602 8816
stella.laur@viimsivv.ee

Tehnovõrkude registri vanemspetsialist

Marek Viiklaid

5683 0204 
marek.viiklaid@viimsivv.ee

Aadressiandmete vanemspetsialist

Estella-Marie Kõiv

602 8876
estella-marie.koiv@viimsivv.ee

Projektijuht

Anu Leisner

 

EHITUS- JA KOMMUNAALOSAKOND

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 -12.00, 14.00 - 17.00 
Osakonna juhataja ja peaspetsialistid eelregistreerimisega telefonil: 6028 818 
Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Ehitus- ja kommunaalosakonna juhataja
Ametijuhend

Alar Mik

602 8827
alar.mik@viimsivv.ee

Spetsialist 
Ametijuhend
 

Maarja Kudrjavtseva

602 8818
maarja.kudrjavtseva@viimsivv.ee

Ehitusvaldkonna peaspetsialist 
Ametijuhend

Jüri Kurba

602 8878
juri.kurba@viimsivv.ee

Arhitekt - vanemspetsialist 
Ametijuhend

Kaja Kuldkepp

602 8820
kaja.kuldkepp@viimsivv.ee

Ehituslubade vanemspetsialist 
Ametijuhend
 

Katrin Toomistu

602 8821 
5625 6520
katrin.toomistu@viimsivv.ee

Ehitisregistri vanemspetsialist 
Ametijuhend

Piret Kirjanen

602 8846
piret.kirjanen@viimsivv.ee

Tehnovõrkude vanemspetsialist 
Ametijuhend

Mart Kraut

602 8830
mart.kraut@viimsivv.ee

Kommunaalvaldkonna 
peaspetsialist 
Ametijuhend

Taavi Valgmäe

602 8842
taavi.valgmae@viimsivv.ee

Transpordi vanemspetsialist 
Ametijuhend

Imre Saar

602 8835
5690 2914
imre.saar@viimsivv.ee

Teede vanemspetsialist 
Ametijuhend
Kalev Eensaar 5625 0772 kalev.eensaar@viimsivv.ee

Heakorra vanemspetsialist 
Ametijuhend

Kai Utt

602 8853
kai.utt@viimsivv.ee

Kommunikatsioonide vanemspetsialist 
Ametijuhend 

Siim Reinla

5626 6190
siim.reinla@viimsivv.ee

Taristu vanemspetsialist 
Ametijuhend
 

Margus Sööt

5685 1755 
margus.soot@viimsivv.ee

Merenduse vanemspetsialist 
Ametijuhend

Mart Loik

602 8834 
5623 2799
mart.loik@viimsivv.ee

Sadamakapten Viktor Palmet 512 8188 
kapten@viimsivv.ee

Haljastuse vanemspetsialist
Ametijuhend

Allar Lehtsalu

5695 9880allar.lehtsalu@viimsivv.ee

Abiteenistuja - heakorratöötaja
Ametijuhend

Olari Pint

5663 8615
olari.pint@viimsivv.ee

Abiteenistuja - heakorratöötaja
Ametijuhend
Igor Engaste  
Abiteenistuja - heakorratöötaja
Ametijuhend
Aivar Käsper  
Abiteenistuja - heakorratöötaja 
Ametijuhend
Tarmo Tsupsmann  

JÄRELEVALVE OSAKOND

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00 
Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Järelevalveosakonna juhataja

Karin Mägi

5684 0612 
karin.magi@viimsivv.ee 

Järelevalveinspektor

Mari-Liis Kivirand

5802 3500
mari-liis.kivirand@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor Viktor Beresnev 602 8845
5690 5513 
viktor.beresnev@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor

Raido Kübarsepp

602 8829
raido.kubarsepp@viimsivv.ee

SOTSIAAL- JA TERVISHOIUOSAKOND

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja

Tõnu Troon

602 8867 
5621 0172
tonu.troon@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö peaspetsialist 

Risto Nigol

5688 3350 
risto.nigol@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö vanemspetsialist  Reet Aljas 602 8825  
5678 0645
reet.aljas@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

Grete Bobkin

602 8826 
5624 4822
grete.bobkin@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

Margit Stern

602 8857 
558 6869
margit.stern@viimsivv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist Laura Johanna Derkun

5683 3301laura.johanna.derkun@viimsivv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

Lastekaitse vanemspetsialist

Airi Vaaderpall

602 8841 
5302 9907
airi.vaaderpall@viimsivv.ee

Abiteenistuja Ivo Illison 602 8800

HARIDUSOSAKOND

Osakonna põhimäärus
Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Üldine telefon: 6028 868 

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Haridusosakonna juhataja

Ermo Mäeots

602 8843
ermo.maeots@viimsivv.ee

Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist

Kadi Bruus

602 8862
kadi.bruus@viimsivv.ee

Üldhariduse vanemspetsialist

Aet Tampuu

602 8868
aet.tampuu@viimsivv.ee

Alushariduse vanemspetsialist

Svetlana Kubpart

602 8844
svetlana.kubpart@viimsivv.ee

Huvihariduse vanemspetsialist Kaija Mägi 602 8860
kaija.magi@viimsivv.ee

KULTUURIOSAKOND

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Kultuuriosakonna juhataja

Villu Veski

5686 1107 
villu.veski@viimsivv.ee

Peaspetsialist
kultuurisündmuste projektijuht
Jekaterina Alipova 5694 6949
jekaterina.alipova@viimsivv.ee
Kultuuritöö peaspetsialist Ott Kask 602 8874
ott.kask@viimsivv.ee
Spordi- ja rahvatervise peaspetsialist Kaie Mamontov 5687 0183kaie.mamontov@viimsivv.ee 

ARENDUSOSAKOND

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Osakonna põhimäärus 

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Arendusosakonna juhataja

Mailis Alt

602 8819
mailis.alt@viimsivv.ee

Infotehnoloogia peaspetsialist

Mario Krabi

mario.krabi@viimsivv.ee

Infosüsteemide vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

Peaspetsialist - protsessijuht Evelin Vanker evelin.vanker@viimsivv.ee
Projektijuht Tanel Mätlik 510 2705
tanel.matlik@viimsivv.ee
Rahvastikuregistri vanemspetsialist Katrin Jalast 602 8806
katrin.jalast@viimsivv.ee
Klienditeeninduse vanemspetsialist Elin Järve 602 8800 
5686 0004
info@viimsivv.ee
Peaspetsialist - partnerlussuhete juht  ametikoht täitmata

 

Viimsi valla ametiasutuste struktuur ja teenistuskohtade koosseis