Sõidugraafikud

Sõidugraafikuid vaata SIIT

Alates 16. märtsist peatatakse koolibusside teenuse osutamine liinidel Viimsi keskus - Balti jaam, Tammneeme - Balti jaam.
Valla siseliinidel jätkub teenuse osutamine kehtivate sõiduplaanide alusel.

Elektroonilise ühistranspordi kaardi saab alla laadida SIIT

VALLA SISELIINID

BUSSILIINID

MAAKONNALIINI SÕITJAL TASUB MEELES PIDADA!

  • Avalikele bussiliinidele toimub bussidesse sisenemine ainult esiuksest ning iga sõitja on kohustatud registreerima oma sõiduõiguse.
  • Sõiduõigus tuleb registreerida samuti sõitjatel, kellel on 0-eurose piletihinnaga sõitmise õigus Harju maakonna avalikel bussiliinidel olenemata registreeritud elukohast.
  • Harju maakonna avalike bussiliinide vahel on võimalik ümber istuda registreeritud sõiduõiguse korral ühe piletiga. Vaata lähemalt SIIT
  • Harjumaa avalikel bussiliinidel kehtib piletimüügisüsteem, kus sõitjatele vanuses 20-62 eluaastat (kaasa arvatud) kehtib piletihind vastavalt hinnakirjale Harju maakonna avalikel bussiliinidel olenemata registreeritud elukohast. Alla 20 aastastele ja üle 62 aastastele sõitjatele on sõit TASUTA, tasuta sõidu aluseks  on kassas registreeritud, isikustatud Tallinn-Harjumaa Ühiskaart (või mõni muu ristkasutatav, ühistranspordi piletimüügisüsteemiga ühilduv kaart ). Samuti on võimalik kasutada e-õpilaspiletit või ISIC kaarti. Piletihindade, sõidusoodustuste, sõitjate õiguste ja kohustuste kohta on lisainfo leitav SIIT

VIIMSI -TALLINN KOOLIBUSS 
Alates 16. märtsist peatatakse koolibusside teenuse osutamine liinidel Viimsi keskus - Balti jaam, Tammneeme - Balti jaam.

LIINITAKSO NR 260
Kommertsbussiliini 260 väljumiste muudatused alates 18.03.2020!

Liini nr 260 algpeatus Tallinnas on Viru bussipeatus, mis asub Pärnu maanteel Draamateatri ja Viru Keskuse vahelisel alal.
Bussi peatamiseks teistes peatustes peavad reisijad bussijuhile käega märku andma.

Sõiduplaanide kohta saab infot: www.peatus.ee   
Piletimüügi keskkond: www.pilet.ee  
Lisainfoinfo@ytkpohja.ee  
AS SEBE infotelefon: 602 2555  ja e-post info@sebe.ee