Vallavalitsuse kontaktid | Viimsi vald

Vallavalitsuse kontaktid

Aadress: Nelgi tee 1, Viimsi alevik, 74001 Harjumaa
Telefon: 602 8800
Faks: 602 8801
E-postinfo@viimsivv.ee

Arved palume saata Viimsi Vallavalitsusele e-posti aadressil arved@viimsivv.ee 
Vallavalitsuse töötajate e-posti aadressid on kujul eesnimi.perenimi@viimsivv.ee

Viimsi vallavalitsuse liikmed

Vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00

Eelregistreerimisega telefonil: 602 8803

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallavanem

Siim Kallas

602 8880
siim.kallas@viimsivv.ee

Abivallavanem

Margus Kruusmägi

602 8803
margus.kruusmagi@viimsivv.ee

Abivallavanem

Janek Murakas

602 8803
janek.murakas@viimsivv.ee

Abivallavanem

Annika Vaikla

602 8803
annika.vaikla@viimsivv.ee

Vallavalitsuse liikmete tööjaotus    

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Juhiabi

Moonika Oras

602 8880 
moonika.oras@viimsivv.ee

Nõunik

ametikoht täitmata

 

Sisekontrolör Mare Timian 602 8815
mare.timian@viimsivv.ee

Vallakantselei

Vallasekretäri vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00
kantselei põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallasekretär

Helen Rives

602 8803
helen.rives@viimsivv.ee

Personalijuht

Nele Kilk

602 8872
nele.kilk@viimsivv.ee

Õigusteenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Jurist

Merit Renlund

602 8803
merit.renlund@viimsivv.ee

Jurist

Gunnar Kender

602 8803
gunnar.kender@viimsivv.ee

Hankespetsialist Tõnu Ammussaar tonu.ammussaar@viimsivv.ee

Asjaajamis- ja haldusteenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Kantselei peaspetsialist

Terje Sander

602 8803
terje.sander@viimsivv.ee

Infospetsialist 

Irja Roots

602 8800
info@viimsivv.ee

Rahvastikuregistri spetsialist Katrin Jalast 602 8806
katrin.jalast@viimsivv.ee
Haldusspetsialist Ants Vitsut 602 8828
ants.vitsut@viimsivv.ee
Arhivaar Maiu Kuul 602 8854
maiu.kuul@viimsivv.ee
Kantselei spetsialist ametikoht täitmata  

Avalike suhete teenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Kommunikatsioonijuht

ametikoht täitmata

 

Viimsi Teataja peatoimetaja

Ülo Siivelt

602 8840
ulo.siivelt@viimsivv.ee

Sisekommunikatsiooni spetsialist

KT kommunikatsioonijuht

Elis Mäeots 602 8833
elis.maeots@viimsivv.ee
Ametnike haridus ja eriala    

Rahandusamet

Vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00, 14.00-17.00

Ameti põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Rahandusameti juhataja

Randar Lohu

602 8813
randar.lohu@viimsivv.ee

Peaökonomist

Liina Koppel

602 8852
liina.koppel@viimsivv.ee

Finantsist

ametikoht täitmata

 

Raamatupidamisteenistus

Pearaamatupidaja

Tiina Põder

602 8809
tiina.poder@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Anneli Putkemaa

602 8865
anneli.putkemaa@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Terje Mägi

602 8812

terje.magi@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Kati Esna

602 8811
kati.esna@viimsivv.ee

Raamatupidaja

ametikoht täitmata

 

Ametnike haridus ja eriala    

Keskkonna- ja planeerimisamet

Vastuvõtuajad: E 14.00 -17.30 ja N 9.00 -12.00, 14.00-17.00

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Keskkonna- ja planeerimisameti juhataja

Peeter Rüütel

peeter.ryytel@viimsivv.ee

Spetsialist

Birgit Mägi

602 8871
birgit.magi@viimsivv.ee

Maa- ja geodeesiateenistus

Geodeesia- ja geoinfo peaspetsialist

Aime Proos

602 8817
aime.proos@viimsivv.ee

Maakorralduse spetsialist

Eve Leesment

602 8848
eve.leesment@viimsivv.ee

Mõõdistuste ja maamaksu spetsialist

Stella Laur

602 8816
stella.laur@viimsivv.ee

Tehnovõrkude registri spetsialist

Marek Viiklaid

5683 0204
marek.viiklaid@viimsivv.ee

Aadressiandmete spetsialist

Estella-Marie Kõiv

602 8876
estella-marie.koiv@viimsivv.ee

Keskkonnateenistus

Keskkonnateenistuse peaspetsialist

Liisi Arm

602 8851
liisi.arm@viimsivv.ee 

Keskkonnaspetsialist

Aet Põld

602 8859
aet.pold@viimsivv.ee

Keskkonnajärelevalve inspektor

Heidi Tiikoja

602 8847
heidi.tiikoja@viimsivv.ee

Planeerimisteenistus

Planeeringute peaspetsialist

 

 

Planeeringute koordinaator

Anne Siitan

602 8822
anne.siitan@viimsivv.ee

Planeeringute spetsialist

Piret Kõo

602 8849
piret.koo@viimsivv.ee

Taristu planeerimise spetsialist

ametikoht täitmata

 

 Ametnike haridus ja eriala    

Ehitus- ja kommunaalamet

Vastuvõtuajad: E 14.00 -17.30 ja N 9.00-12.00, 14.00 -17.00

Ameti juhataja ja teenistuste peaspetsialistid eelregistreerimisega telefonil: 6028 818

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Ehitus- ja kommunaalameti juhataja

Alar Mik

602 8827
alar.mik@viimsivv.ee

Referent

Maarja Kudrjavtseva

602 8818
maarja.kudrjavtseva@viimsivv.ee

Ehitusteenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Ehitusteenistuse peaspetsialist

Jüri Kurba

602 8878
juri.kurba@viimsivv.ee

Arhitekt

Kaja Kuldkepp

602 8820
kaja.kuldkepp@viimsivv.ee

Ehituslubade vanemspetsialist

Anastassia Prokofjeva

602 8821

anastassia@viimsivv.ee

Ehituslubade spetsialist

ametikoht täitmata

 

Ehituslubade spetsialist

Piret Haas

602 8846
piret.haas@viimsivv.ee

Tehnovõrkude spetsialist

Mart Kraut

602 8830
mart.kraut@viimsivv.ee

Kommunaalteenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Kommunaalteenistuse peaspetsialist

ametikoht täitmata

 

Transpordi spetsialist

Imre Saar

5690 2914
imre.saar@viimsivv.ee

Teedespetsialist

Timmo Aleksandrov

602 8861
timmo.aleksandrov@viimsivv.ee

Heakorra spetsialist

Kai Utt

602 8853
kai.utt@viimsivv.ee

Kommunikatsioonide spetsialist

Taavi Valgmäe

602 8842
taavi.valgmae@viimsivv.ee

Taristuspetsialist

Siim Reinla

5626 6190
siim.reinla@viimsivv.ee

Merendusspetsialist

Igor Ligema

602 8834
igor.ligema@viimsivv.ee

Aednik

ametikoht täitmata

 

Järelevalve teenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Järelevalveteenistuse peaspetsialist/jurist

Karin Mägi

602 8858
karin.magi@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor

Mari-Liis Kivirand

602 8850
mari-liis.kivirand@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor

Viktor Beresnev

602 8845
viktor.beresnev@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor

Raido Kübarsepp

602 8829
raido.kubarsepp@viimsivv.ee

 Ametnike haridus ja eriala    

Sotsiaal- ja tervishoiuamet

Vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00, 14.00-17.00

Ameti põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Sotsiaal- ja tervishoiuameti juhataja

Kairi Avastu

602 8824
kairi.avastu@viimsivv.ee

Bussijuht

Ivo Illison

602 8800

Sotsiaaltöö teenistus 

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Sotsiaaltöö peaspetsialist

Tõnu Troon

602 8867
tonu.troon@viimsivv.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Grete Bobkin

602 8826
grete.bobkin@viimsivv.ee

Sotsiaaltööspetsialist

Margit Stern

602 8857
margit.stern@viimsivv.ee

Sotsiaalregistri spetsialist

Eldi Pärdi

602 8825
eldi.pardi@viimsivv.ee

Lastekaitseteenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Lastekaitse peaspetsialist

Thea Tänav

602 8823
thea.tanav@viimsivv.ee

Lastekaitsespetsialist

Katre Reilent

602 8875
katre.reilent@viimsivv.ee

Lastekaitsespetsialist

Airi Vaaderpall

602 8841
airi.vaaderpall@viimsivv.ee

Ametnike haridus ja eriala    

Haridus- ja kultuuriamet

Vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00, 14.00-17.00
Üldine telefon: 6028 868 
Ameti põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Haridus- ja kultuuriameti juhataja

Ermo Mäeots

602 8843
ermo.maeots@viimsivv.ee

Haridus- ja noorsootöö teenistus 

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist

Kadi Bruus

602 8862
kadi.bruus@viimsivv.ee

Üldhariduse spetsialist

Aet Tampuu

602 8868
aet.tampuu@viimsivv.ee

Alushariduse spetsialist

Svetlana Kubpart

602 8844
svetlana.kubpart@viimsivv.ee

Kultuuri- ja sporditöö teenistus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist

Ott Kask

602 8874
ott.kask@viimsivv.ee

Kultuuritöö koordinaator

Marje Plaan

602 8866
marje.plaan@viimsivv.ee

Huvihariduse ja sporditöö koordinaator

Kaija Mägi

602 8860
kaija.magi@viimsivv.ee

Spordirajatiste administraator

Ivo Lehtmets

5692 4123
ivo.lehtmets@viimsivv.ee

Ametnike haridus ja eriala    

Arendusamet

Vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00, 14.00-17.00

Ameti põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Arendusameti juhataja

Mailis Alt

602 8819
mailis.alt@viimsivv.ee

Infotehnoloogiateenistus

 

 

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Infotehnoloogia peaspetsialist

Mario Krabi

mario.krabi@viimsivv.ee

Süsteemiadministraator

Üllar Orgla

602 8800
it@viimsivv.ee

Tugiteenuste teenistus

   

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Projektijuht Evelin Vanker evelin.vanker@viimsivv.ee

Viimsi Vallavolikogu

Vastuvõtuajad: E 14.00-17.30 ja N 9.00-12.00, 14.00-17.00
Vallavolikogu esimees eelregistreerimisega telefonil: 602 8802

Vallavolikogu koosseis

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallavolikogu esimees

Taavi Kotka

602 8802
volikogu@viimsivv.ee

Vallavolikogu aseesimees

Urve Palo

 602 8802
urve.palo@gmail.com
 
Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu 602 8802
volikogu@viimsivv.ee

Viimsi valla ametiasutuste struktuur ja teenistuskohtade koosseis