Ettevõtlusnädala kutse: Viimsi ettevõtjad tulevad kokku!

2. okt 2019
NBF2019

9.-10. oktoobril on Viimsi ettevõtjatel võimalus praktiliselt kodunt lahkumata jälgida maailmaklassi ärifoorumit ja osaleda valla korraldatud networkingul.

Skaneeri ja registreeru.Nordic Business Forum on vaieldamatult Euroopa ärimaastiku üks tippsündmusi, mis koondab ettevõtjaid ja tippjuhte rohkem kui 40 riigist üle maailma. Meil on võimalik üheaegselt jälgida maailma äritippude esinemist ning kohtuda, mõtteid vahetada, tutvuda teiste kohalike ettevõtjatega, samuti osaleda paralleelselt toimuvatel Viimsi ettevõtlust käsitlevatel aruteludel. Tänavune ettevõtjate üritus on järjekorras kolmas.

9.–10. oktoobril Viimsi kinos toimuva ettevõtjate ürituse fookuses on seekord keskkonnateemad. Pole kellelegi saladus, et nõuetekohaselt korraldamata jäätmemajanduse tõttu on Eestit ootamas hiiglaslik prügitrahv ning elanike ja ettevõtete kulutused prügikäitlusele lähiajal mitmekordistuvad. Kas seda on võimalik ennetada?
Kas Viimsil elukeskkonna kujundamisel võiks olla ambitsioon palju suurem? Miks mitte seada eesmärgiks saada Eesti kõige puhtamaks ja keskkonnasõbralikumaks vallaks?

Ettevõtjatel on võimalus panustada ideede ja juba lähiajal konkreetse tegevusega Viimsi keskkonna-aastasse 2020.