Tulemas on Eesti mereala planeeringu eelnõu II väljapaneku järgsed arutelud

20. juuli 2020
PILT

Eesti mereala planeeringu eelnõu (põhilahenduse) ja mõjude hindamise eelnõu II avaliku väljapaneku järgsed avalikud arutelud toimuvad:

• 17.08 algusega kl 16 Harjumaa Proto avastustehases (Peetri 10, Noblessner, Tallinn). Registreeri oma osalemine SIIN.
  • 18.08 algusega kl 16 Saaremaa Kuressaare Kultuurivara saalis (Tallinna 6, Kuressaare, Saaremaa). Registreeri oma osalemine SIIN.
  • 19.08 algusega kl 15 Lääne- ja Ida-Virumaa Saka mõisa Meretornis (Saka, Toila vald). Registreeri oma osalemine SIIN.

Lisaks kohapealsetele aruteludele on võimalik aruteludest osa saada täiendavalt ka veebi vahendusel. Veebis osalemiseks avalikustatakse ülekandelink konkreetse arutelu toimumispäeva hommikul sellel lehel ja mereportaali avalehel.

Planeeringu lahenduse ja hindamisaruande leiad SIIT