Ettevõtlusmess tutvustab Viimsi ettevõtteid

17. aprill 2024
Ettevõtlusmess

5. mail Viimsi Artiumis esimest korda toimuv ettevõtlusmess toob kokku kogukonna ja Viimsi ettevõtjad. Kokku on juba osalemas üle poolesaja siinse ettevõtja.

Käimasoleva ettevõtlusaasta raames toimub Viimsi Artiumis esmakordselt Viimsi ettevõtlusmess. Pühapäeval, 5. mail kell 12-16 toimuvale messile on end juba registreerinud 59 siinset ettevõtet, kelle tegevusalad jagunevad väga erinevate valdkondade vahel. Mess on osalejatele ja külastajatele tasuta. Huvilised saavad kohapeal lisaks messil osalevate ettevõtete toodetega tutvumisega neid ka osta või tellida.

Oma osalusest teada andnud siin tegutsev kirjastus, vaimse ja füüsilise heaolu tagamisega tegelevad ettevõtted, toidutootjad, haridusteenuste osutajad, aga ka rõivatootjad, lastehoiud ja mitmesuguste aia- ning kodutarvikute tootjad.

Viimsi vallavanem Illar Lemetti sõnul näitab ettevõtjate kõrge huvi seda, et taolise messi järele on vajadus olemas.
„Põnev on näha, kuivõrd mitmekesine on juba täna Viimsi ettevõtluskeskkond. Mul on hea meel, et ettevõtjad meie esimesele üleskutsele nii arvukalt ja kiirelt reageerisid. Loodan, et messile tuleb ka palju külastajaid – kõik viimsilased on oodatud tutvuma kohalike toodete ja teenustega! Kohtume juba 5. mail ettevõtlusmessil.“

Lisainfo messi kohta: elen.terras@viimsivv.ee või 602 8756.
Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/959353965416364

Heiko Leesment