Homme algab sügis Viimsi Teataja seltsis!

22. Sept 2022
Kokkuvõte Viimsi Teatajast

Sügis algab homme ja siis jõuab viimsilaste postkasti septembrikuu teine Viimsi Teataja.

Augustikuu lõpus alustas Viimsi vallavalitsuses tööd valla peaarhitekt Endrik Mänd. Tegime temaga juttu nii Viimsi valla minevikust, olevikust kui ka tulevikust.

Tantsustuudio Black & White Dance on Viimsis tegutsenud üle 13. aasta. Tegu on aktiivselt esinemas käiva tantsuperega, kes lisaks tavapärastele treeningutele käivad koos ka suve- ning talvelaagrites. Stuudio tegemistest rääkis klubi asutaja ja koreograaf Liis Vahter.

Nõukogude okupatsiooni ajal rajati Viimsi poolsaarele okupatsiooniarmee jaoks arvukalt militaarobjekte ja siin asusid ka mitmed väeosad. Kõigest sellest kirjutab Tartu Ülikooli ajalootudeng Ranno Sõnum.

Viimsilastele on kindlasti tuttav Väike Päike lasteaed, mille kõrval on aastaid tegutsenud ka lastehoid. Sellest hooajast on lastehoid järgimas aga uut kontseptsiooni. Alates augustist on Väike Päike Viimsi hoid avatud õuelastehoiuna.

Eesti eri paigus kõlab 1. oktoobril muusika, sest tähistame koos ülejäänud maailmaga rahvusvahelist muusikapäeva. Ka Viimsis toimub siis mitmeid tasuta ja tasulisi kontserte.

Ise kirjutan kogemusloo sellest, kuidas mul jäi vaid üks samm puudu, et oleksin netikelmide ohvriks langenud. Kuidas see kõik siis juhtus ja millega lõppes- loe Viimsi Teatajast.
Mõnusat lugemis!

Jane Saks

Viimsi Teataja toimetaja