Valla juhid alates taasasutamisest

Vallavolikogu esimehed

Taavi Kotka 31.10.2017 -
Mari-Ann Kelam 20.06.2017 - 15.10.2017
Toomas Tõniste 18.02.2016 - 12.06.2017
Mailis Alt 27.05.2015 - 17.02.2016
Priit Robas 02.09.2014 - 26.05.2015
Jan Trei 01.07.2014 - 01.09.2014
Priit Robas 29.01.2013 - 31.10.2013
Ain Pinnonen 05.11.2013 - 30.06.2014
Aarne Jõgimaa 18.11.2005 - 28.01.2013
Madis Saretok 02.11.1999 - 13.11.2005
Kalev Villem 08.12.1998 - 01.11.1999
Aado Vahtra 12.11.1996 - 07.12.1998
Hillar Pappel 28.10.1993 - 12.11.1996
Ants-Hembo Lindemann 20.12.1990 - 28.10.1993

Vallavanemad

Laine Randjärv 12.02.2019 - 
Siim Kallas 07.11.2017 -11.02.2019
Rein Loik 17.01.2017 - 06.11.2017
Alvar Ild 27.05.2015 - 16.01.2017
Jan Trei 02.09.2014 - 22.05.2015
Andres Kaarmann 01.07.2014 - 01.09.2014
Jan Trei 13.05.2014 - 25.06.2014
Alvar Ild 12.11.2013 - 12.05.2014
Haldo Oravas 09.09.2008 - 11.11.2013
Urmas Arumäe 29.11.2005 - 18.08.2008
Enn Sau 13.11.2002 - 28.11.2005
Kaido Metsma 30.10.1996 - 12.11.2002
Lembit Aulas 16.08.1995 - 29.10.1996
Ants-Hembo Lindemann 20.12.1990 - 20.06.1995

Vallasekretärid

Helen Rives 16.07.2018 -
Kristi Tomingas 01.09.2012 - 28.06.2018
Kristo Kallas 02.01.2006 - 31.08.2012
Eda Ilves 01.06.1995 - 01.01.2006
Rut Tsiugand 01.03.1992 - 31.05.1995
Sirje Saks 20.12.1990 - 29.02.1992