Tutvu kiirustabloode mõõtetulemustega!

09. Okt 2019
tabloo

Viimsi Vallavalitsus on soetanud kaks kiirusetablood, mis teostavad lisaks liiklejate tähelepanu kiirusele juhtimisele ka kiiruse salvestamist. Esimene loendus viidi läbi kevadel Nurme põik teel Haabneemes, sellele järgnes loendus Kooli teel Püünsis ja suvel lisandus Soosepa tee. Mõõtetulemustega saate lähemalt tutvuda SIIN.

Tabloo aitab ühelt poolt liiklust rahustada ja teisalt võimaldab andmeid koguda keskmiste kiiruste kohta antud teedel. Nurme põik tee kohta laekusid elanikelt korduvad kaebused, kus toodi välja, et hommikul kihutatakse asumisse lasteaia suunal ja õhtul kihutatakse koju sõites. Tabloo salvestas siseneva suuna keskmiseks kiiruseks 33,8 km/h, mis näitab et lubatud kiirusest peetakse üldjuhul kinni. 

Viimsi Vallavalitsus avalikustab edaspidi kõik tulevased tabloode mõõtetulemused valla kodulehel liikluse rubriigi all. Hetkel on tabloo lisaks mainitud kohtadele üles pandud Pärnamäel Lageda teel ning järgnevalt on kavas tabloosid kasutada Nelgi tee keskmisel lõigul ja Aiandi tee ülemisel lõigul.