Erireis Pranglile PPA laevaga Valve reedel, 19. veebruaril kell 17.00

19. veebr 2021
Siin on pilt

Erandkorras teeb täna, 19. veebruaril 2021 kell 17.00 politsei- ja piirivalveameti laev Valve erireisi Leppneeme sadamast Prangli saarele.

Täna hommikul palus Viimsi valla ehitus- ja kommunaalosakond PPA laevastiku juhti, et nende alus tuleks ametiabi korras vallale appi ja teostaks erireisi laevaga Valve. Hinnanud jääolusid, tuli PPA abipalvele vastu ning saadab oma aluse Leppneeme sadamasse.

PPA laev Valve väljub reedel, 19. veebruaril kell 17.00 Leppneeme sadamast. Alusele mahub kuni 16 inimest ja laevasõit tuleb COVID-19 reeglite tõttu teha välitekil. Seetõttu tuleb reisijatel soojalt riidesse panna. Kõik soovijad peavad olema sadamas enne kella 17.00. Vajaduse korral toob Valve saare inimesed mandrile. Erireisiga saavad koolivaheajaks saarele koju ka mandril koolis käivad Prangli õpilased.

Viimsi vallavalitsus tänab politsei- ja piirivalveametit, et nad leidsid ressurssi ja võimalust operatiivselt appi tulla.