Algas Viimsi valla kaasava eelarve ideede korje

01. juuni 2022
Viimsi kaasava eelarve ideekorje üleskutse visuaal

1. juunist kuni 1. augustini on avatud võimalus saata oma idee 2022. aasta Viimsi valla kaasavasse eelarvesse. Ideid on võimalik esitada nii veebis, kirja teel kui ka tuua vallavalitsusse paberkandjal.

Kolmandat korda toimuv Viimsi kaasav eelarve pakub kogukonnale võimaluse ellu viia kuni 50 000 eurot maksev idee, mis panustab Viimsi elukeskkonna või kogukonna hüvanguks. Ideede korje algab 1. juunil ja lõppeb 1. augustil 2022. Kõigil Viimsi valla elanikel on võimalik oma idee esitada kas infosüsteemis Volis, digiallkirjastatud failina, saates e-kirja kaasaveelarve@viimsivv.ee või saata allkirjastatud paberversioon Viimsi vallavalitsusse. Võimalik on see ka vallavalitsusse ise kohale tuua.

Konkursile esitatud ideid hindab vallavalitsuse hindamiskomisjon ja sellesse kuuluvad eri valdkondade spetsialistid. Komisjon hindab esitatud ideede ajalisest, rahalisest ja tehnilisest aspektist lähtuvalt projektide teostatavust ning sobivad tööd pannakse rahvahääletusele. Sellest saavad osa võtta kõik vähemalt 16aastased Viimsi valla elanikud. Hääletamine algab peale ideekorje lõppu, kui komisjon on oma töö teinud. Vaata lisaks: www.viimsi.ee/kaasaveelarve

Kaasav eelarve on suurepärane võimalus ellu viia oma idee. Räägi valla arengutes päriselt kaasa ja teeme koos midagi kogukonnale olulist ära!

Heiko Leesment
avalike suhete osakond