09 Aug

Bumble Summer School

Viimsi Huvikeskus | Nelgi tee 1
Bumble Summer School

Kas sulle meeldiks mängida lõbusaid ingliskeelseid mänge, osaleda huvitavates ingliskeelsetes projektides, panna proovile oma oskused, saada uusi sõpru ning külastada koos toreda seltskonnaga loomaaeda/Elistvere loomaparki? Kui jah, siis Bumble Erahuvikool kutsub sind osalema Bumble Summer School'i!

Bumble Summer School on intensiivkursus, kus käsitleme Bumble Erahuvikooli õppekava “Inglise keel ja kultuur lastele” huvitavamaid teemasid.

Iga päev toimuvad põneva CLIL meetodi põhjal õppetunnid ja erinevad projektid. See tähendab, et me õpime erinevaid õppeteemasid inglise keeles. Laps omandab sellega nii uusi üldteadmisi, kultuuri kui ka keelt. CLIL meetodi motoks on: kasutame keeli, et õppida; õpime, et kasutada keeli. Lapsed, kes ei ole varem inglise keelega kokku puutunud, õpivad uusi teadmisi ning ka lapsed, kellel on suhtlemiseks piisav keeletase omandatud, saavad läbi CLIL meetodi oma oskused proovile panna ja neid täiendada.

Kell üks on soe lõunasöök, millele järgnevad päeval õpitud keelt kinnistavad lõbusad mängud ja tegevused. Laagri viimasel päeval lähme mängime Suurbritannia turiste loomaaias. Päev on täis praktilisi ja põnevaid ülesandeid ning väljakutseid. Päeva keskel istume maha ja teeme ühe traditsioonilise Suurbritannia stiilis pikniku.

Ootame suvekooli osalema lapsi vanuses 6-9 aastat. Laagrisse tulevalt lapselt ootame sõbralikku meelt, tahtmist koos teistega õppida ja mängida ning huvi inglise keelt kõnelevate riikide ja nende kultuuri vastu.Suvekool toimub Viimsi Huvikeskuses 05.-09. august 2019

Hind 130€/nädal
2018/19 õa huviringis osalenutele kohaldub soodustus-10%.
Hinnas on igapäevane soe lõuna, oode, kõik õppematerjalid ja loomaaia pilet. Kursuse eest on võimalik saada tulumaksutagastust.

Registreerimise vorm: https://goo.gl/forms/VcQFF5ZCQqC9UCr93