Algab suvine välispordihooaeg

15. mai 2024
Liiv

Maikuu jooksul teostati Haabneeme rannas avalikel rannatennise- ja võrkpalliplatsidel liiva sõelumine ning paigaldati võrgud ja jooned. Nüüd on kõik väliväljakud avatud broneeringuteks. 

Broneeritavatele väliväljakutele saab sportimiseks aja kirja panna valla kodulehel https://www.viimsivald.ee/valivaljakud. Vallavalitsuse kultuuriosakond ning ehitus- ja kommunaalosakond on veel enne suve algust üle vaatamas ning hooldamas ka kõiki teisi valla välispordirajatisi nagu välijõusaalid või lauatenniselauad. 

Viimasel ajal on vallas juurde tulnud mitmeid uusi spordivõimalusi. 2023. aastal avati Laiakülas Pähklimänni haljak. Spordipargist leiab mitmesuguseid atraktsioone ja treeningvahendeid. Haljakul on pingid, jõulinnaku elemendid, kiigud ja ronila. Eelmisel aastal paigaldati Tammneemes Silla kinnistul kolm Omnygym välijõulinnaku seadet. Tänavu 18.aprillil paigaldas Viimsi vallavalitsus koostöös Davidcityline OÜ-ga vaegtööna Tammneeme Silla kinnistule multifunktsionaalse ronimis- ja lõuatõmbeseadme Street Workout, millel treenimine käib keharaskusega. Lähinädalail lõppevad hooldustööd Püünsi ja Mõisapargi tenniseväljakutel ning avatakse ka Karulaugu terviseraja järgmine etapp, mis viib raja Haabneeme kooli juurest kuni Vimka mäeni. 

 

Priit Kiigemägi
spordi- ja liikumisharrastuse projektijuht