Viimsilaste panust noorte valdkonnas pannakse tähele

25. jaan 2023
Noored

24. jaanuari õhtul toimunud noortevaldkonna tunnustussündmusel “Noorte Heaks Tänu” toodi esile läinud aasta noortevaldkonna tegusid ja tegijaid üle Eesti. Kuigi viimsilased seekord auhindu ära ei toonud, oldi vähemalt kahes kategoorias vabariigi parimate seas.

Seekord esitati noortevaldkonna tunnustustele kokku 146 kandidaati, mille hulgast valis komisjon parimad välja üheteistkümnes kategoorias. Parimatele anti preemiad üle teisipäeval, 24. jaanuaril Tartus Kammivabriku sündmuskeskuses toimunud galal.

Seekordsel tunnustusel jõudis laval välja hõigatud kolme parima sekka aasta noortemalevate ja laagrite kategoorias Viimsi õpilasmalev ning lisaks oli Viimsi vald noortesõbraliku kohaliku omavalitsuse kategoorias kolme parima seas. Aasta õpilasmaleva tiitel läks sellel korral Viljandisse ja noortesõbralikuks omavalitsuseks valis komisjon Tartu.

Viimsi vallavalitsuse haridusvaldkonna abivallavanema Marju Aolaidi sõnul on suur rõõm, et viimsilaste tööd noorte valdkonnas märgatakse ja tuuakse esile. „Oleme aastate jooksul palju panustanud sellesse, et Viimsis tunneks ennast hästi igas vanuses elanikud. Noored ja nende huvid on ajas muutuvad ning kohalikul tasandi elu korraldamisel on nende huvide ja vajadustega vaja kaasas käia. Tänan siinkohal kõiki, kes Viimsis noortevaldkonnas panustavad ja tunnustan noori, kes erinevates esindusorganisatsioonides oma eakaaslaste huvide eest seisavad ja noorte huvide eest seisavad,“ ütles Aolaid.

Tunnustuste kohta saab täpsemalt lugeda Haridus- ja teadusministeeriumi kodulehelt.
Foto: Erlend Štaub ja Ardo Kaljuvee

Heiko Leesment