Moodustame üheskoos Eesti suurima südame!

27. jaan 2023

Sõbrapäeva eel kutsume kõiki viimsilasi osalema üritusel „Kus asub Eesti suurim süda?“. Võta kaasa oma sõbrad ja perekond ning moodustame üheskoos Viimsi kooli staadionile Eesti suurema südame.

Koostöös kohalike omavalitsustega soovib JJ-Street tantsukool välja selgitada, kus asub Eesti kõige suurem süda. Ukrainas toimuva sõja tõttu on südameaktsioonil veelgi erilisem tähendus. Suured südamed, mis üle Eesti moodustatakse, on ühtlasi ka lootuse ja kokkuhoidmise sümboliteks ning toetus Ukrainale.

Viimsi südame moodustamine toimub 12. veebruaril kell 13 Viimsi kooli staadionil. Kutsume südame moodustamisest osa saama igat viimsilast, sest vaid nii saame olla kindlad, et meie süda on suurim! Inimketist moodustatud südamest jäädvustame droonifoto ja osalejatele pakuvad Viimsi noortekeskuse noored kohapeal sooja teed.

Algatus „Eesti Suurim Süda“ sai alguse möödunud aasta sõbrapäeva eel, kui 15 erinevas Eesti piirkonnas moodustati inimeste abiga südameid! Kokku osales aktsioonis üle 1000 inimese ning suurima südame rändkarika võitis 2022. aastal piirilinnade Valga ja Valka ühissüda. Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku. Käesoleva aasta südamepildid avaldatakse 14. veebruaril ning siis antakse ka välja Eesti suurima südamega koha tiitel. Tule kohale ja toome selle tiitli sel aastal Viimsisse!

Foto: Rapla südamepilt 2022. Foto: Katrin Kruusimägi

Mirell Karhu