Bussiliinide nr 1 ja nr 38 liikumisteede ajutine muudatus

28. märts 2023
Buss

Seoses Tallinna Vanasadama trammiliini ehitustöödega muudetakse ajutiselt alates 4. aprillist kuni 31. maini bussiliinide nr 1 ja nr 38 kesklinna liikumisteed.

Bussiliin nr 1 liikumistee Viimsi keskuse suunal ei muutu. Viru keskuse suunal on bussi liikumistee järgmine: Narva maantee, F. R. Kreutzwaldi tänav, Tartu maantee, Rävala puiestee, A. Laikmaa tänav, muudetud liikumisteel tehakse ajutine peatus F. R. Kreutzwaldi tänaval maja nr 10 ja 22 ees, peatus Tornimäe ja lõpp-peatus A. Laikmaa.

Buss

Bussiliin nr 38 Viru keskuse suunal: Narva maantee, Mere puiestee, Ahtri tänav, muudetud liikumisteel tehakse peatus Hobujaama Narva maanteel, Mere puiestee ja lõpp-peatus Ahtri.
Muuga suunal Ahtri tänav, Reidi tee, Tuukri tänav, Petrooleumi tänav, Narva maantee, muudetud liikumisteel tehakse ajutine algpeatus Ahtri tänaval Hobujaama seisuplatsi kõrval ja ajutine peatus Tuukri tn 48 maja ees.

Buss38

Detailsem info kõikide ümbersõitude kohta leiab Vanasadama trammitee veebilehel.

Imre Saar
kommunaalteenistuse juhataja