Uued riietuskabiinid panustavad veeohutusse

31. mai 2023
Riietuskabiin

Mai lõpust tervitavad Randvere ja Rohuneeme kandis suplejaid uued riietuskabiinid, millelt leiab vajaliku info veeohutusest ja ohuolukorraks päästerõnga.

Viimsi vallavalitsuse ehitus- ja kommunaalosakond paigaldas nelja avalikku supluskohta uued riietuskabiinid, mis lisaks riietumiseks vajalikule privaatsusele pakuvad supluskoha külastajatele ka praktilist teavet veeohutusest. Rannakabiinide seinalt leiab leiab lisaks vajalikule infole ka päästerõnga koos viskeliiniga.

Abivallavanem Alar Miku sõnul saavad uued riietuskabiin-ohutusstendid järgnevate aastate jooksul kõik avalikud enimkasutatavad ametlikud ja mitteametlikud supluskohad

„Mereohutus ja sellealane teavitustöö on meile äärmiselt oluline. Seetõttu otsustasime infostendid sellisel moel kombineerida riietuskabiinidega ning viimsilaste supluskohtadesse paigaldada. Panen kõigile südamale, et seal oleva infoga tutvumiseks võetakse aega ja kaasas olevatele lastele selgitataks mereohutuse põhimõtteid ning seda, et kabiini seinal olev päästerõngas ei ole mänguasi,“ selgitas abivallavanem Alar Mik.

Valla ehitus- ja kommunaalosakond paigaldas esimesed uued riietuskabiinid nelja supluskohta: Randvere külas asuvasse Kaevuaia tee lõppu kaasava eelarve raames rajatud supluskoht, Kibuvitsa tee ääres olevasse Randvere randa, Randvere külas asuvale Niinepuu muulile, Rohuneeme külas asuvasse Kivineeme randa.

Riietuskabiin

Kristjan Järv