Viimsis on keelatud kasutada mängu- ja spordiväljakuid!

26. märts 2020
tähelepanu

Viimsi Vallavalitsus otsustas 25.03 toimunud istungil, et riigis kehtestatud eriolukorra ning avalikus kohas viibimise täiendavate korralduste tõttu keelatakse kasutada valla mängu- ja spordiväljakuid, rulaparke, kettagolfirada ning välijõusaale jt. Väljakuid on keelatud kasutada kuni eriolukorra lõpuni.

Vallavalitsus tuletab meelde, et avalikus kohas võib viibida vaid kaks inimest koos, väljaarvatud perekonnad, teiste inimestega tuleb hoida kahemeetrist distantsi. Vallavalitsus palub neid juhiseid rangelt järgida ja juhib tähelepanu, et valla lasteaedade mänguväljakud ei ole mõeldud avalikuks kasutamiseks ning ka neile väljakutele ei või minna.

Vallavalitsus paigaldab kõikidele avalikele mängu- ja spordiväljakutele ning –radadele ka korraldust puudutavad sildid.