Vaata uue vallavolikogu esimeste istungite galeriid

21. nov 2021
Pildil Viimsi Vallavolikogu ja Vallavalitsus

Novembris toimusid Viimsi raamatukogus Viimsi Vallavolikogu 10. koosseisu esimesed istungid. 11. novembri istungil valiti ametisse vallavolikogu esimees ja aseesimehed. 16. novembril valiti vallavanem, abivallavanemad ja kinnitati volikogu komisjonide koosseisud.

Uueks vallavolikogu esimeheks kinnitati Lauri Hussar (Eesti 200) ning aseesimeesteks Pille Petersoo (Vali Viimsi) ja Jan Trei (Isamaa).

Viimsi vallavanemana jätkab Illar Lemetti (Reformierakond), kes kogus salajasel hääletusel 18 poolthäält ja kelle poolt hääletasid ka viis koalitsiooni mittekuuluvat volikogu liiget.

Ametisse kinnitati ka uued abivallavanemad. Neid positsioone on nüüdses vallavalitsuses neli. Hariduse ja noorsootöö valdkonnas jätkab abivallavanemana Marju Aolaid (Isamaa Erakond). Teised abivallavanemad asuvad oma ametisse esmakordselt. Keskkonna, planeerimise, kommunaal- ja ehitusvaldkonna abivallavanemaks valiti senine valla ehitus- ja kommunaalosakonna juhataja Alar Mik (Reformierakond). Kultuuri ja sporti hakkab tüürima Nikolai Bentsler (Eesti 200) ning sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna võtab oma hoole alla Katrin Markii (Vali Viimsi).

Kokku on vallavolikogus 21 ja koalitsioonis 13 liiget.

Vaata pildigaleriid:

Vaata istungite ülekandeid:

Istungite protokollid on leitavad SIIN.

Pildid: Tiit Mõtus