Advendiküünla süütamine ja Viimsi jõulumaa avamine

26. Nov 2021
Pildil tuledesäras Viimsi jõulumaa

Viimsi jõuluaja avasündmuseks on advendiküünla süütamine ja jõulumaa avamine Viimsi mõisapargis pühapäeval, 28. novembril algusega kell 15. Õnnistatud advendituld jagavad Viimsi Püha Jaakobi Kiriku vaimulik Mikk Leedjärv ja Viimsi vallavanem Illar Lemetti, sõna võtab Eesti sõjamuuseumi direktor Hellar Lill.  Soovijatel palume kaasa võtta enda laternad, millega jagatud tuli koju viia. 

Kohale tulevad Viimsi koorid, kes esitavad advendilaule. Dirigentideks on Vaike Sarn, Andrus Kalvet, Indrek Umberg ja Aarne Saluveer.  Osalemas on Eesti sõjaväeorkestri brassansambel TopBrass. Viimsi mõisas asuvas Sõjamuuseumi töötab kella 11–18 kohvik ja jõuluvana postkast. Õhtul kell 17 ootab kuulajaid Viimsi Püha Jaakobi kirikus toimuv advendikontsert „Hing igatseb taevast“ – esinevad Maria Petrov (sopran), Ka Bo Chan (kontratenor) ja Hille Poroson (orel).

Sel aastal koondame kõik jõuluaja sündmused mugavalt  kokku Viimsi Kultuuriaknasse. Vaata või lisa oma jõulusündmus https://kalender.viimsi.ee/et/content/jõulud-viimsis

 

Tähelepanu! Kõik avalikud sündmused toimuvad vastavalt kehtivatele piirangutele. Jälgi COVID reeglite infot kriis.ee