Viimsi ettevõtluspäev 2023

Kolmapäeval, 4. oktoobril kell 15-19 toimub Viimsi Artiumis (Randvere tee 20) Viimsi ettevõtluspäev. Kogunemine algab juba kell 14.30 ja põnevat päeva sisustavad sisukad ning inspireerivad ettekanded oma valdkonna ekspertidelt.  

Ettevõtluspäeval osalemine on kõigile huvilistele tasuta, aga kuna kohtade arv on piiratud, tuleb oma osalus eelnevalt registreerida SIIN.

Viimsi ettevõtluspäev on siinsete ettevõtlike inimeste kohtumispaik, kus lisaks uutele põnevatele teadmistele, on võimalus laiendada oma kontaktide võrgustikku kohalike ettevõtjate seas ning vahetada kogemusi ja mõtteid.  

 

image-20230906142432-1

PÄEVAKAVA 

14.30        saabumine ja suupisted 
15.00        vallavanem Illar Lemetti tervitussõnad 
                  Peeter Koppel „Täiesti teistmoodi tegelikkus“ 
16.00        Marge Tava  „Teekond glamuurimaailmast jätkusuutliku ettevõtluseni“ 
16.30        sirutuspaus 
17.00        Indrek Seppo „Tehistaip vallutab maailma: kas tulevik kuulub AI-le?“ 
17.30        Viimsi ettevõtlust puudutavas paneeldiskussioonis arutavad Viimsis tegutsevad ettevõtjad Kalle Schultz ja Kristiina Sillaste ning vallavanem Illar Lemetti. Vestlusringi juhib Andres Kostiv
18.30        sotsialiseerumine ja võrgustumine 

 

ETTEKANDED 

Sellel aastal astuvad ettevõtluspäeval üles inspireerivate ja mõtteainest pakkuvate ettekannetega: 

Peeter Koppel   

„Täiesti teistmoodi tegelikkus“  

Peeter on kirglik majandusekspert, kelle südame panevad kiiremini tuksuma kõik investeeringute ja finantsvaldkonnaga seotud teemad. Tema teravmeelsed väljaütlemised ja läbi huumoriprisma esitletud majandusanalüüsid on võitnud paljude südamed.   

Peeter on täna tuntud finantsnõustamisteenuseid pakkuva Eesti firma Redgate Wealth investeerimisvaldkonna juht ehk Chief Investment Officer. Ta oskab meile väga hästi avada seda, mis meid lähiaastatel majanduses ees on ootamas ja kuidas ettevõtjana selles keerises ellu jääda.  

Viimsi ettevõtluspäeval jagab Peeter oma rikkalike teadmisi, praktilisi nõuandeid ja teravaid analüüse, mis aitavad teha paremaid otsuseid nii investeerimises kui ka ettevõtluses. 

Marge Tava  

“Teekond glamuurimaailmast jätkusuutliku ettevõtluseni” 

Marge on ettevõtja ja kirglik toidufanaatik, kelle südameasi on keskkonna- ja toiduteemad. Ta on Viimsi kogukonna liige, kelle pühendumine säästvale eluviisile ja teadlikule tarbimisele on inspireerinud paljusid.  

Marge on laiemale avalikkusele tuntud kui Buduaari ajakirja looja, peatoimetaja ja meediaettevõtte omanik ning Buduaari taaskasutusturgude eestvedaja. Viis aastat tagasi müüs Marge selle ettevõtte maha ning pööras elus uue lehekülje, et tegeleda teemadega, mis maailma paremaks kohaks muudavad. Täna on tema fookuseks toit ja selle jätkusuutlikkus nii keskkonna kui inimese tervise jaoks.    

Marge on OÜ Vegestar kaasasutaja ja turundaja, mis müüb Thormi kaubamärgi all erinevaid taimsest valgust lihaanalooge. Lisaks on Marge loonud MTÜ Toiduvalvurid, mis haldab populaarset toiduohutuse kanalit Fuudish ja õpetab inimesi paremini igapäevast toitu tundma.   

Viimsi ettevõtluspäeval räägib Marge oma teekonnast glamuurimaailmast jätkusuutliku ettevõtluseni ning õppetundidest, mida on saanud valdkonda vahetades.  

Indrek Seppo  

“Tehistaip vallutab maailma: kas tulevik kuulub AI-le?”  

Indrek on kirglik andmeanalüütik ja majandusteadlane, kelle roosade prillide vahendusel paistab andmete maailma kõige põnevama teemana.    

Ta on loonud ettevõtte Marduk Technologies, mis tegeleb droonide jälitamistehnoloogia arendamisega. Kui sa tead midagi ägedamat, kui droonide jälitamine laseritega, siis võid sellest julgelt peale Indreku ettekannet talle rääkima minna. Hetkel panustab Indrek e-residentsue programmi ja on tudengite poolt palavalt armastatud õppejõud ülikoolis. 

Indreku teadmised ulatuvad traditsioonilistest statistikameetoditest kuni kaasaegsete närvivõrkude ja tehisaru toimimiseni. Mis kõige olulisem ta suudab neid keerulisi, aga olulisi teemasid avada nii, et kõik seda mõistavad.  

Viimsi ettevõtluspäeval jagab Indrek meile oma põnevaid teadmisi AI teemadel.  Kui sind huvitab, kuidas ChatGPT sinu ettevõtte käekäiku mõjutama hakkab, siis ole kohal! 

 

PÄEVAJUHID 

Andres Kostiv  

Andres Kostiv on viimsilane, kes on võtnud oma südameasjaks ettevõtete kasvu toetamise läbi innovatsiooni ja digiteenuste kiire arendamise. Andres on kasutusmugavuse (UX/UI) disainer ning Google disaini- ja strateegiasprintide läbiviija ettevõttes Futurist. 

Kristi Berggren    

Kristi on viimsilane, Viimsi vallavalitsuse arendusosakonna protsessijuht, tema igapäevaseks ülesandeks on Viimsi vallavalitsuse teenusportfelli haldamine, protsessijuhtimine ning vajalike rakenduste juurutamine vallavalitsuse teenuste optimaalse toimimise tagamiseks. Kristi särab alati nagu päike ja teeb kõigi päeva veel ilusamaks 

 

LISAINFO ETTEVÕTLUSPÄEVAST: 

www.viimsi.ee/ettevotluspaev 
Liia Lõpp (liia.lopp@viimsi.ee või 5234 743