Facebook
RSS
Print

Söögikohad

06.11.2015

Villa Mary restoran, Rohuneeme tee 103 http://www.villamary.ee/

Rannarestoran Paat, Rohuneeme tee 53  http://paat.ee/

Külarestoran Roots, Rohuneeme tee 57b http://www.rootsu.ee

Haabneeme kohvik, Rohuneeme tee 32  http://www.tampe.ee/

Viimsi SPA restoran, Randvere tee 11 http://www.spatallinn.ee 

pubi Black Rose, Randvere tee 11 http://www.spatallinn.ee/inglise-pubi-black-rose/

Sushi Time, Randvere tee 11 http://www.sushitime.ee

Kiosk Eldurburger, Ravi tee 1 http://www.eldurburger.ee/

Hiina restoran China Red, Rohuneeme tee 2 http://chinared.ee

Sushibaar „Jaapani maitsed“, Randvere tee 6 http://www.jaapanimaitsed.ee

Pizzakiosk, Randvere tee 6 http://www.pizzakiosk.ee

Restoran Talleke ja Pullike, Sõpruse tee 9 http://tallekejapullike.ee

Allika kohvik, Kaluri tee 5 http://allikakohvik.ee

Restoran MySushi Viimsi, Kaluri tee 3 http://www.mysushi.ee

Restoran Bollywood Viimsi, Randvere tee 9 http://bollywood.ee/viimsi

Peetri Pizza, Randvere tee 9 http://www.peetripizza.ee

Restoran Coccodrillo, Pargi tee 12 http://www.kroko.ee

Harmoonikumi tervisekohvik, Pargi tee 8 http://harmoonikum.ee

Jussi Õlletuba, Liilia tee 2 (Statoili vastas) http://www.jussikas.ee

Reval Cafe, Ranna tee 13b http://www.revalcafe.ee/

Noa restoran, Ranna tee 3 http://www.noaresto.ee

Restoran Privat, Pärnamäe tee 4 http://privat.ee

 

Viimsi Keskuse söögikohad Sõpruse tee 15 http://viimsikeskus.ee/