Facebook
RSS
Print

Spordiklubid saavad toetust taotleda

10.10.2017

 Sel aastal on Viimsi valla ja Tallinna linna kokku 73 spordiklubis treenimas 2069 Viimsi valla last ja noort. Nendest 1715 saavad Viimsi valla poolt spordipearaha toetust, mis on eraldatud spordiklubidele.

1. oktoobrist kuni 1. novembrini on spordiklubidel võimalus taotleda 2018. aastaks rahvastikuregistri järgi Viimsi valla 7–19-aastastele lastele ja noortele, sealhulgas puuetega lastele ja noortele ning inimestele, kes on tunnistatud püsivalt töö- võimetuks riikliku pensionikindlustuse seaduses sätestatud korras töövõime kaotusega vähemalt 40 protsenti, sporditegevuse korraldamise toetust pearaha infosüsteemi PAI kaudu.


Loe veel

Suvised sportimisvõimalused

20.06.2017

  • Mõisaplatsi välisväljakud

Jalgpalluritel on avatud kunstmuru väljak 60x66 m.

Tennisistidele on avatud 2 kunstmuru väljakut.

Väljakud on valgustatud.

Rularamp - 4x6 m

Tänavakorvpalli konstruktsioonid - 3 tk.

  • Viimsi Skatepark

Ekstreemsportlastele on avatud skatepark, kus on võimalik sõita nii rula, BMX kui ka tõukerattaga. Viimsi keskkooli kõrval, Randvere tee 8.

  • Viimsi terviserada

Jooksjatele on avatud kaks valgustatud liikumisrada. 1,2 km pikkune suurem ring, mis asub Viimsi keskkooli taga, ja 0,7 km pikkune väiksem ring, asub Karulagu kooli ning Päikeseratta lasteaia taga. Kokku 1,9 km pikkune liikumisrada.

  • Rohuneeme terviserada

Jooksjatele on avatud valgustamata 1-5 km pikkune jooksurada. Raja alguse leiate sõites Rohuneeme kalmistu parklast mööda Kalmistu teed kuni tõkkepuuni. Samuti pääseb liikumisrajale Püünsi kooli juurest mööda Metsvindi teed ja metsasihti (ida suunas).


Kandideerimise dokumendid
saada hiljemalt 04.12.2017.

Talvine teehooldus

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS Teede REV-2.

 Sündmused Viimsis


       Haabneeme LED projekt