Sammuvõistlus tuleb taas!

18. aprill 2024

Selleaasta esimene sammuvõistlus toimub 1. maist kuni 31. maini. Võistlusele registreerimiseks lae alla FitSphere rakendus, loo endale konto, liitu võistlusega "Viimsi vald kutsub liikuma" ning alusta sammude kogumist. Eesmärgiks on kuu aja jooksul teha vähemalt 215 000 sammu (keskmiselt 7000 sammu päevas).

Sammuvõistluse näol on tegu üritusega, millest võtavad osa kohalikud omavalitsused üle Eesti. Võistlusel osalemise kaudu saad anda oma panuse tervislikumasse ja aktiivsemasse kogukonda. Iga samm loeb! Kõigi eesmärgi täitjate vahel loositakse välja erinevaid auhindu.

Selleks, et võistlusel osalemine sujuks tõrgeteta:

• peab rakenduses asukohaks olema märgitud Viimsi vald;
  • mobiiltelefonis peab olema alla laetud vastav rakendus, mis suudab salvestada samme. Apple'i telefoni kasutajatel Apple Health ja Android’i seadmete kasutajatel Google Fit rakendus;
  • sammud tuleb 24h jooksul pealehel punktideks vahetada (tagantjärgi samme vahetada ei saa).

FitSphere rakenduse kasutusjuhend on leitav siit. Liitu väljakutsega, kutsu sammuma ka sõbrad ning oleme koos aktiivsed!

Lisainfot võistluse kohta saab küsida e-posti teel silva.sildmaa@viimsivv.ee, tehniliste ja rakendust puudutavate küsimuste korral info@fitsphere.com

Silva Sildmaa
rahvatervise peaspetsialist