Facebook
RSS
Print

Vallaliinide uued sügisesed sõiduplaanid

23.09.2013

Vallaliinide uued sõiduplaanid on avaldatud www.peatus.ee lehel. Lehelt valid menüü „Maakonnaliinid“ ja sisestad maakonnaks vasakul ülanurgas Harjumaa. Avanevad Harjumaa avalikud liinid, võimalus on teha täpsustav otsing konkreetsele liinile või kerida loetelu sobiva liinini. Liinile hiirega klikates avaneb liiniplaan, vasakul ülanurgas saab valida rippmenüüst marsruuti.
 

Maakonnaliin 114 info

30.08.2013

Alates septembrist alustab tööd maakonnaliin nr 114 marsruudil Balti jaam – Hobujaama – Viimsi keskus – Rohuneeme. Liiniplaaniga on võimalik tutvuda SIIN. Maakonnaliinil kehtivad Harju maakonna avalike liinide piletihinnad. Piletihindadega on võimalik tutvuda SIIN. Tabelis toodud hinnad on tsooniarvu põhised – st 2 tsooni näitab, kui palju maksab piletitoode sõidule, mis ületab kahte erinevat tsooni, kusjuures tsooni number ei ole määrav. Oluline on teada, et maakonnaliinile ei laiene vallaliinidel kehtestatud soodustused. Kõik maakonnaliiniga 114 seotud küsimused saata info at harjuytk dot ee või tel 6 406 780.

Liinitakso nr 260

03.06.2015

Liini nr 260 algpeatus Tallinnas on Viru bussipeatus, mis asub Pärnu maanteel Draamateatri ja Viru Keskuse vahelisel alal. Bussi peatamiseks teistes peatustes peavad reisijad bussijuhile käega märku andma.

Liinitakso sõiduplaan