Kodu ja kinnisvara

 

Arctic Spas OÜ

 

Arctic Spas - kõik vajalik õueelu nautimiseks
Meilt leiate sobiva õuevanni, varjualuse, söegrilli, lõkkelaua ja palju teisi aiatarvikuid perega ning sõpradega ajaveetmiseks, tervislike eesmärkide saavutmiseks või lihtsalt elust rõõmu tundmiseks. 

Aadress Viimsi Äritare (Paadi tee 3, I korrusel)
Telefon 5680 0067
E-post info@arcticspas.ee
Facebook

https://www.facebook.com/arcticspasEE

Koduleht

https://www.arcticspas.ee

NETIUKS

pilt

Inimeste kodu võib olla just niisugune, nagu selle elanikud parimaks peavad, seal põimuvad erinevad stiilid, materjalid, ideed ja isikupära.
Pakume eritellimusena valmistatud garderoobe/kappe, liuguksi, hõlmikuksi, käänduksi, kummuteid, vaheseinu, walk-in garderoobe jne.

Oleme avatud: E-R 10:00-18:00 (kokkuleppeliselt nädalavahetusel). Palume visiit eelnevalt kokku leppida.

Aadress Viimsi Äritare (Paadi tee 3, I korrusel)
Telefon 5688 2272
E-post info@netiuks.ee
Koduleht

http://www.netiuks.ee/

Facebook https://www.facebook.com/netiuks/

MKC

pilt
MKC põhitegevus on suunatud siseuste ja akustiliste seinapaneelide tootmisele. Oleme orienteeritud kliendikesksele teenindusele, s.t. oleme aastatega omandanud vajaliku teadmistepagasi realiseerimaks ka tehniliselt keerukaid lahendusi. 
Valmistame oma tooteid vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. 

Telefon 5342 2266
E-post info@mkc.ee
Koduleht

http://mkcuksed.ee/

Facebook https://www.facebook.com/mkcinterior/

tobias&ida

pilt
E-pood, mille eesmärgiks on ilusa kodu loomine. Meie tooted on hoolikalt valitud ja läbimõeldud loomaks hubast, ent modernset interjööri. Lisaks mööblile - valgustitele pakume imeilusat voodipesu, erinevaid mänguasju, aksessuaare lastetubadesse ning armastusega valmistatud orgaanilisi riideid pere pisematele ja naistele.

Telefon 5342 8707
E-post info@tobiasandida.ee
Koduleht

https://tobiasandida.ee/et

Facebook https://www.facebook.com/tobiasandida

Pipe Service OÜ 

pilt

Kinnisvarahaldus, hooldus. Objektile personaalse kinnisvarahaldur, tehnohooldus, koristusteenus (sisekoristus, kojamees), raamatupidamine ja avariiteenus.

Telefon 534 24887
E-post

info@pipeservice.ee

Koduleht

http://www.pipeservice.ee/

Georadar OÜ 

Uuringud maa-aluste objektide leidmiseks ja kaardistamiseks. Georadari uuringuga saab tuvastada maa-aluseid tehnovõrke, vanu vundamente, tühimikke, arheoloogilisi objekte jpm. Samuti saab georadarit kasutada geoloogias, keskkonnauuringutel ning paljudel muudel juhtudel. Georadari uuring toimub ilma pinnast ja objekti kahjustamata, ennetades ja vältides kulusid, katkestusi ja kahjusid. Tulemused on kiired ja täpsed.

Telefon 503 5232
E-post

info@georadar.ee

Koduleht

www.georadar.ee

Facebook

 https://www.facebook.com/watch/georadarest/

I.D.Kangas 

I.D. KANGAS

Kangas on 20-aastase kogemusega kvaliteetseid aknakatteid ja kodutekstiile valmistav ettevõte. Esindussalong Tallinnas Lootsi 3a on ajutiselt avatud E-N 11.00 - 15.00. Turvalisuse mõttes palume külastus eelnevalt kokku leppida. Praeguses eriolukorras on küllalt paljudele küsimustele võimalik ka virtuaalselt lahendusi otsida, suurem osa meie esindavate kangatootjate kollektsioonid on lingitud meie kodulehele ja näidiseid võib ka koju laenutada.

Telefon 56641463
E-post

idk@idk.ee

Koduleht

www.idk.ee

Prangli saare talurahvamuuseumi selts MTÜ

Prangli

Kasuta võimalust toetada Prangli saare kohalikke käsitöölisi. Paljud meie tooted on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest. Valmistame põrandavaipu, patjasid, kotte jne. Lisaks sokke, kindaid ja palju muud. Kõike eelnevat saab tellida ka eritellimusena. Kauba saadame postiga.

Aadress Vanani, Lääneotsa küla, Prangli saare, Viimsi vald
Telefon 5694 4238
E-post pranglimuuseum@gmail.com 
Facebook

https://www.facebook.com/pranglikasitoo/ 

Koduleht

http://www.prangli.ee/KASITOO