Viimsi vallal on uus koduleht

26. okt 2018

Alates 25. oktoobrist võtab Viimsi vald kasutusele uue kodulehe, mis on uuenenud nii disaini, ülesehituse, funktsionaalsuse kui ka sisu poolest.

Kodulehe arendamine jätkub ka edaspidi, arendatakse välja võõrkeelsed lehed, iseteeninduskeskkond täieneb selleks et tulevikus saaks kõiki taotlusi esitada läbi iseteeninduskeskkonna.

Uue kodulehega oleme enam tähelepanu pööranud sellele, et info oleks lihtsasti leitav ja mugavalt leitav. Selleks on muudetud lehe struktuuri, lisatud on uus otsingusüsteem, nutiseadmetele kohanduv vaade, uudiste ja sisulehtede „jagamise“ võimalus sotsiaalmeedias, sündmuste lisamise võimalus kalendrisse jmt.

Kodulehe külastajatel on võimalus anda tagasisidet ja vastata „Räägi kaasa“ rubriigis  veebilehe testimise küsimustikule.  Tagasiside kodulehe kohta on väga oodatud. Soovime, et Viimsi valla koduleht oleks eriti viimasilastele mugav kasutada ja info lihtsasti ja kiirelt leitav.

Kodulehe arendustööde tegemiseks korraldas Viimsi vald riigihanke, mille võitis Web Expert OÜ.