Vallavalitsuse 19.03.2019 istungi päevakord

19. märts 2019
  1. Viimsi valla 2019. aasta ühistranspordi tegevuskava kinnitamine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  2. Avatud menetlusena riigihankes nr 204581 „Sademeveesüsteemide survepesu ja kaamerauuringu teenus 2019-2022“ esitatud pakkumuste vastavaks tunnistamine, pakkumuse edukaks tunnistamine, eduka pakkuja kvalifitseerimine ning lepingu sõlmimine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  3. Lihtmenetlusena riigihankes nr 205026 „Viimsi valla mänguväljakute hooldus- ja remont 2019-2021“ esitatud pakkumuste vastavaks tunnistamine, pakkumuse edukaks tunnistamine ja pakkujate kvalifitseerimine ning lepingu sõlmimine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  4. Avatud menetlusena riigihankes nr 205024 „Viimsi valla lillede ja puude kastmis- ja väetamisteenus 2019-2021“ esitatud pakkumuste kvalifitseerimine, vastavaks tunnistamine, pakkumuse edukaks tunnistamine ning lepingu sõlmimine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  5. Lihtmenetlusena riigihankes nr 205661 „Viimsi valla külade sademeveerajatiste remonttööd 2019““ esitatud pakkumuste vastavaks tunnistamine, pakkumuse edukaks tunnistamine, eduka pakkuja kvalifitseerimine ning lepingu sõlmimine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  6. Volikogu määruse eelnõu läbivaatamine: Viimsi Vallavolikogu 26.06.2012 määruse nr 14 "Viimsi valla lemmikloomade pidamise eeskiri" muutmine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  7. Isikliku kasutusõiguse seadmine Telia Eesti Aktsiaselts kasuks Lubja tee kinnistule. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  8. Isikliku kasutusõiguse seadmine Telia Eesti Aktsiaselts kasuks Vehema tee kinnistule. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  9. Isikliku kasutusõiguse seadmine Imatra Elekter Aktsiaselts kasuks Tuletorni puiestee L1 kinnistule. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  10. Polar Vara OÜ-lt isiklike kasutusõiguste ülevõtmine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  11. Koha-aadressi muutmine Lubja külas katastriüksusel Anijärve tee 13a. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  12. Metsakasti külas Taganiidu tee kohanime kehtetuks tunnistamine, Uuesauna tee ruumikuju pikendamine ja katastriüksustel koha-aadresside muutmine. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem.
  13. Volikogu määruse eelnõu läbivaatamine - Viimsi Vallavolikogu 16.02.2010 määruse nr 5 "Viimsi valla eelarvest kultuuri-, spordi- ja noorsoo programmide ning ürituste toetamise kord" muutmine. Ettekandja: Annika Vaikla, abivallavanem.
  14. Lepingu sõlmimine Viimsi Gümnaasiumiga. Ettekandja: Margus Kruusmägi, abivallavanem. Kaasettekandja: Ermo Mäeots, haridus- ja kultuuriosakonna juhataja.
  15. Volikogu otsuse eelnõu läbivaatamine: Vallavolikogu ja vallavalitsuse esindajate tagasikutsumine ja uute esindajate nimetamine Eesti Linnade ja Valdade Liidus. Ettekandja: Helen Rives, vallasekretär.
  16. Volikogu otsuse eelnõu läbivaatamine: Vallavolikogu ja vallavalitsuse esindajate tagasikutsumine ja uute esindajate nimetamine Harjumaa Omavalitsuste Liidu volikogus. Ettekandja: Helen Rives, vallasekretär.