Viimsi huvikoolid ja Viimsi huvikeskus kutsuvad avatud uste päevale

26. mai 2022
Viimsi huvikoolide ja Huvikeskuse 2022. a avatud uste päeva visuaal

Laupäeval, 28. mail 2022 kell 11 on kõik huvilised oodatud Viimsi Artiumisse, kus toimub Viimsi huvikoolide ja huvikeskuse avatud uste päev. Sisukal päeval saavad huvilised aimu nii kunsti-, muusika- kui ka teaduskooli ja huvikeskuse tegemistest. 

Esimest korda kõlab Viimsi Artiumi majas muusika ja näha saab tantsuetteasteid. Avatud uste päeva raames on külalistel võimalus osaleda ühise kunstiteose loomisel, proovida erinevaid muusikainstrumente ning teha põnevaid teaduskatseid. Kõik kontserdid ja tegevused on tulijatele tasuta.

Avatud uste päeva tegevused algavad kell 11 Viimsi Artiumi fuajees, kus esimese etteaste teeb Viimsi Muusikakooli keelpilliorkester. Esimesel ja teisel korrusel saab tutvuda Teaduskooliga, kolmandal ja neljandal korrusel muusikakooli ja kunstikooli tegemistega. Huvikeskus ootab külalisi 0 korruse treeningsaalis. Päeva jääb lõpetama suures saalis toimuv kontsert, kus üheskoos musitseerivad Viimsi Muusikakooli õpilased ja Rahvusooper Estonia trombooniansambel. 

Viimsi Muusikakooli direktori Edmar Tuule sõnul on muusikakooli pere väga õnnelik, sest kool saab endale uhiuued ja spetsiaalselt nende vajadustele vastavad ruumid. Tuule sõnul on täpselt sama elevil ka teised valla huvikoolid ja huvikeskus, kes kõik ootavad nii uusi kui ka vanu sõpru juba sügisel uude majja õppima. 

Viimsi Artiumi ametlik suurejooneline avakuu saab alguse 19. augustil ja selle programm tehakse teatavaks peagi.  Seni aga on kõigil huvilistel võimalik erinevatel väiksematel vallasisestel üritustel veel avamata majja piiluda.

Seega tule avastama ja õppima!

Lisainfo Facebookis: https://fb.me/e/1oLQhwH12

 

Kristi Berggren
avalike suhete osakond