Tormikahjud Viimsi vallas

22. okt 2021
Mahalangenud puu

Täna öösel alanud torm on üle valla põhjustanud tormikahjustusi.

Hetkeseisuga on erinevates kohtades alla kukkunud ligi 30 puud, samuti on ümber kukkunud rajatisi, ehitiste piirdeaedasid, inventari, reklaamikandureid. Kuniks torm ei ole möödas, on soovitatav erinevaid rajatisi mitte püsti tõsta, vaid jätta maha. Vajadusel paigutada nii, et need kedagi ei segaks ega oleks ohuks.

Vallavalitsuse ehitus- ja kommunaalosakond koostöös teehooldajaga TREV-2 Grupp on kaardistanud tormikahjusid varahommikust saati. Praegu tegelevad mitu brigaadi teedele langenud puude likvideerimisega ja ohtlike puude eemaldamisega.

Kui näete tormikahju avalikus ruumis, siis palume sellest teatada e-postil kommunaal@viimsivv.ee või teemeistri ööpäevaringsel infotelefonil 53 015 855.

Kõik kahjud likvideeritakse järjekorras ning päeva jooksul lisanduvad teated pannakse tööde järjekorda.