Reidi tee ehitus hakkab liiklust mõjutama!

14. märts 2019

Seoses Reidi tee ehitustöödega toimuvad muudatused liikluskorralduses Russalka ristmiku piirkonnas. Alates 25.03.19 suletakse Pirita poolt kesklinna suunas liiklejatele vasakpöörde võimalus Narva mnt suunas. Ajavahemikul 25.03 kuni 01.04 ehitatakse olemasolevad liiklussaared ümber kuna antud alad on vajalikud liikluse ümberkorralduseks. Alates 01.04 suletakse ka parempööre Narva mnt-lt Pirita suunas. Kesklinnast sõites Narva mnt-le ja Narva mnt-lt sõites kesklinna suunas on kasutuses mõlemas suunas 1 sõidurada. Terve ehitusperioodi jooksul on Pirita tee ja kesklinna vahelisel suunal tagatud 2+2 liiklus. Piritalt linna suunduv parempoolne sõidurada on vabavoolne, st et ta ei ole mõjutatud liiklusfooridest, va ülekäiguraja foor Hiina saatkonna ees.

Liiklejad, kes soovivad saada Piritalt Tallinna Lauluväljaku piirkonda ning vastupidi peavad ümbersõiduteena kasutama Rummu teed ja Kose teed.