Karl-Martin Rammo Tokyo olümpiavetes

27. juuli 2021
Karl-Martin Rammo

Viimsist pärit Karl-Martin Rammo on Eesti meessportlane, kes puutus purjetamisega esimest korda kokku üle 20 aasta tagasi. Tänavu osaleb mees ka Tokyo 2020 suveolümpiamängudel, mis tulenevalt üleilmsest koroonaviiruse pandeemiast sellesse aastasse edasi lükati.

Rammo on 2020 olümpiamängudel viienda sõidu võitnud ja nüüdseks on ta kuuenda sõidu järel asunud 57 kohapunktiga 14. kohale. Kokku on võistlustules 35 purjetajat ning jäänud on veel vaid neli sõitu ja üks medalisõit.

2009. aastal kirjutasime Rammost Viimsi Teatajasse noorterubriiki artikli, kust saab lugeda tema tolleaegsetest eesmärkidest, unistustest ja mõtetest.
Loe lähemalt siit (lk 10).

2017. aastal saavutas Karl-Martin Euroopa meistrivõistustel 10. koha, kus võistles 120 jahti, ning 19. koha maailmameistrivõistlustel 170 jahi hulgast.

2018. aastal tunnustasime sportlast ka Aasta meessportlase tiitliga.