Ilmus sügise esimene Viimsi Teataja

28. sept 2019
Viimsi Teataja nr 506

Viimsi Teataja sügise avanumber 16 (506) on ilmunud. Leht peaks juba ka postkastis olema.

Lehe võib ka digikujul laadida alla oma arvutisse või lehitseda seda oma ekraanil:

Kui Sinu pere eelistab Viimsi Teatajat lugeda digiversioonis, on sul nüüd võimalik paberlehest loobuda. Selleks küsi vallavalitsuse infolauast vastav kleebis postkastile, registreeri sealsamas oma aadress ja osaled 10. oktoobril kahe teatripileti loosis kahele etendusele Röövsaak.

Loobu Viimsi Teataja paberlehest

Loobu paberlehest, loe digi-teatajat ja võida teatripilet!

Viimsi Teataja on alates kevadest olnud muutumises visuaalselt ja sisult. Viimsilaste huvi lehe vastu on kasvanud, mille üle on mul suur rõõm, sest senine töö on andnud tulemust ja uued kaasautorid on toonud lehe sisusse värskeid vaatenurki. Aitäh, et oled olnud kaasamõtleja, -arutleja ja -kirjutaja!
Viimsi vald liigub sajanda juubeliaasta tuules juba ka keskkonna-aasta poole ning selle valguses oleme esitanud endale küsimuse, kas uuel aastal peaks senist 10 250 eksemplari suurust paberlehe tiraaži suurendama, sest lisaks suurenenud huvile on Viimsisse lisandumas ka uusi perekondi uute postiaadresside ja postkastidega.
Alates maikuust, kui käivitasime viimsiteataja.ee digi-teataja versiooni, on seda juba külastanud üle 16 000 inimese, kes on lugenud eri lugusid pea 40 000 korda.
Külastusstatistikat analüüsides võib tõdeda, et digitaalse teataja on üles leidnud kõik vanusegrupid ja põnev tähelepanek on seegi, et üle 60 protsendi digitaalse Viimsi Teataja kasutajatest loeb uudiseid mobiilsest seadmest. Uudiseid loevad ka viimsilased, kes ajutiselt või püsivalt elavad praegu USAs, Soomes, Ühendkuningriigis, Rootsis või Venemaal. Kokkuvõttes on digitaalne teataja aidanud Viimsi teemad muuta kättesaadavamaks ja laiahaardelisemaks.
Kui sinu pere soovib ka edaspidi lugeda Viimsi Teatajat paberil, siis on meil ka selle üle jätkuvalt ülihea meel. Aga kui eelistad digiversiooni ja postkasti potsatavale lehele ei leia seetõttu muud rakendust kui pakkepaber või tulehakatis, siis on sul nüüd võimalik paberlehest loobuda. Nii säästame puid, trükime vähem paberlehte ja jagame olemasolevad neile, kes klassikalist lehte soovivad.
Meile meeldib mängulisus, nii et kuulutame ka sel korral välja väikese mängu. Küsi vallamaja infolauast endale paberlehest loobumise kleeps ja pane see postkastile. Tee pilt, saada see teataja@viimsiteataja.ee või avalda oma sotsiaalmeedias avaliku postitusena ja teemaviitega #viimsiteataja ning osaled kahe teatripileti loosis kahele, etendusele Röövsaak. Loosimine 10. oktoobril!

Rain Resmeldt Uusen, peatoimetaja