Algavad Vehema tee rekonstrueerimise II etapi ehitustööd

11. Veebr 2019
vehema tee

Tööde käigus rekonstrueeritakse Vehema tee sõidutee ning rajatakse jalg- ja jalgrattatee Tulbi tee ristmikust kuni Pärnamäe tee ristmikuni, kus viimane ehitatakse ümber foorjuhitavaks ristmikuks. Tööde käigus rekonstrueeritakse drenaaži-, vee-ja sademevee- ning kanalisatsioonitorustikud, välisvalgustuse-, elektri- ja siderajatised. Samuti rajatakse foorisüsteem.

Tööde teostamise ajal on oodata mitmeid ajutisi liikluskorralduslikke muudatusi, kavandamisel on ka ühistranspordi ümbersuunamine ehitustöödega haaratud teelõigul.

Viimsi vald viis läbi riigihanke, et rekonstrueerida Vehema tee lõigul Tulbi tee kuni Pärnamäe tee ning rajada Pärnamäe tee ja Vehema tee foorjuhitav ristmik.

Riigihanke võitis ja ehitustöid teostab Altos Teed OÜ. Ehitustööde maksumus on kokku ligikaudu 1 342 000 eurot koos käibemaksuga. Tööde teostamise aeg on veebruar 2019 kuni september 2019.

Teavitame liikluskorralduse ja ühistranspordi muudatustest täiendavalt Viimsi valla kodulehel, facebooki lehel ja Viimsi Teatajas.