Alates 26. aprillist 2019 toimub muudatus Viimsi Teataja reakuulutuste avaldamise korras era- ja äriklientidele

24. aprill 2019
  1. Reakuulutuse avaldamiseks Viimsi Teatajas alates 10. maist ilmuvast lehest palume teha kõigepealt ülekanne, tasudes Viimsi Vallavalitsusele sõltuvalt kuulutuse pikkusest.
  2. Seejärel saatke palun kuulutuse korrektne tekst juba koos tasumist tõendava maksekorraldusega aadressil vt@viimsivv.ee – palun pange tähele, et teile ei saadeta täiendavat kinnitust, vaid kuulutus ilmub lehes tavakorras ja sobivas rubriigis.

TASUD

Eraisik:

• Kuulutuse 1 ilmumine kuni 200 tähemärki: hind on 5 €
  • Pikem tekst 10 € (kuni 400 tähemärki koos tühikutega)

Ettevõtted:

• Kuulutuse 1 ilmumine kuni 200 tähemärki: hind on 10 €
  • Pikem tekst 20 € (kuni 400 tähemärki koos tühikutega)

Vallavalitsusele makstes ei lisandu käibemaksu.

Kontonumber: EE182200221010936477 Swedbank

Raha saajaks märkige palun Viimsi Vallavalitsus, ülekande selgituseks Kuulutus Viimsi Teatajas, ilmumiskuupäev (kordade arv juhul, kui kuulutus peab ilmuma mitmes järjestikus numbris) ja kuulutaja nimi.

Reakuulutust avaldav ettevõte saab soovi korral arve. Palun teavitage arve soovist kuulutuse teksti saates, lisades kindlasti kohe juurde: ettevõtte nimi, registri kood, postiaadress ja meiliaadress, kuhu arve saata. Arve saadame e-postiga pärast kuulutus(t)e avaldamist.

Muudatus ei puuduta neid inimesi, kes on tänaseks tasunud oma varasemalt esitatud kuulutuse eest avaldamiseks ka järgnevates lehtedes.

Aitäh mõistva suhtumise ja sujuva koostöö eest!

Viimsi Teataja