2019. aastal investeerib Viimsi vald tänavavalgustusse 911 000 €

24. jaan 2019
pilt
  •  Haabneeme LED projekti ala valgustuse ehitustööd lõpetatakse jaanuaris, kogu projekt valmib juuniks. 2019. aasta tööde maksumus on ligi 603 000 €.
  • Valgustus rajatakse Muuga teele, Metsaveere teele, Tiitsu teele, Heinamaa teele, Kibuvitsa teele ja Tulbi tee lõigule (endise nimega Tulbiaia tee). Tööde orienteeruv maksumus on ligi 200 000 €.
  • Teetööde raames saab valgeks Reinu tee alates Kelvingist kuni Rohuneeme teeni ja Lageda tee lõik Vehema teest kuni Kirsiaia teeni.
  • Valla käidukorraldaja ehitab käidukorraldustööde raames valgustuse Soosepa ja Metsakasti tee lõikudele, Lännekalda, Tehase, Ploomi, Põldheina, Kabelikivi, Männikäbi ja Kadri teedele. Tööde orienteeruv kogumaksumus on 82 000 €.
  • Koostöös Tallinna linnaga pannakse valgustus Tagakäära teele.
  • Sügiseks saavad valgustatuks kõik valla põhiteed.