Raamatukogud

Viimsi Raamatukogu

Viimsi raamatukogu 500x332Viimsi Raamatukogu põhiteenusteks on raamatute, ajalehtede, ajakirjade, DVD-de ja CD-de kohalkasutus ja kojulaenutus. Teavikute kojulaenamiseks tuleb registreeruda lugejaks. Võimalik on kasutada ka tasulisi teenuseid (väljaprindid, koopiad, skaneerimine). Raamatukogus toimuvad kohtumisõhtud kirjanikega, raamatukogutunnid, jutuhommikud lastele, jutu-ja joonistusvõistlused ja muud temaatilised üritused. Lisaks teavikute kohalkasutusele ja kojulaenutusele on klientidele 5 arvutitöökohta ning Wifi leviala. Viimsi Raamatukogus leiduvaid teavikuid saate otsida e-kataloogist RIKSWEB
Aadress: Kesk tee 1, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harjumaa
Telefon: 650 6936; 5688 2673
E-post: raamatukogu@viimsiraamatukogu.ee 
Kodulehekülg: www.viimsiraamatukogu.ee

Prangli Raamatukogu

Prangli raamatukogu 500x332Prangli saarel asuva raamatukogu fondist võib leida ilukirjandust klassikast tänapäevani, laste- ja noorteraamatuid ning teadmiskirjandust. Raamatukogu põhiteenuseks on raamatute ja perioodika kohalkasutus ja kojulaenutus. Teavikute kojulaenamiseks tuleb registreeruda lugejaks. Raamatukogus korraldatakse raamatuväljapanekuid, jutuhommikuid lastele, viktoriine jm. Raamatukogus on 2 arvutitöökohta, mille kasutamine on tasuta. Võimalik on kasutada ka tasulisi teenuseid (väljaprindid, koopiad, skaneerimine). Prangli Raamatukogus leiduvaid teavikuid saate otsida e-kataloogist RIKSWEB.
Aadress: Kelnase küla, Prangli saar, 74006 Viimsi vald, Harjumaa (Prangli Raamatukogu asub Prangli Rahvamaja 2. korrusel)
Telefon: 654 0911
E-post: prangliraamatukogu@viimsiraamatukogu.ee
Kodulehekülg: http://viimsiraamatukogu.ee/index.php?id=10463
Viimsi Raamatukogu arengukava 2016-2020 (vastuvõetud 11.10.2016)

Randvere Raamatukogu

Randvere raamatukogu 500x333Raamatukogu pakub kirjandust nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Kohapeal on võimalik lugeda värskeid ajakirju ja ajalehti. Teavikute kojulaenamiseks tuleb registreeruda lugejaks. Lisaks teavikute kohalkasutusele ja kojulaenutusele on klientidele 2 arvutitöökohta ning Wifi leviala. Tasuliste teenustena pakume kopeerimistöid, väljatrükke ja skaneerimist. Randvere Raamatukogus leiduvaid teavikuid saate otsida e-kataloogist RIKSWEB
Aadress: Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4, Randvere küla 74016 Viimsi vald, Harju maakond (Randvere Raamatukogu asub Viimsi Kooli Randvere õppehoone 2. korrusel)
Telefon: 602 8974
E-post: randvereraamatukogu@viimsiraamatukogu.ee
Kodulehekülg: http://www.viimsiraamatukogu.ee/Randvere_harukogu_753

Püünsi Raamatukogu

Püünsi Püünsi harukogu asub Püünsi Koolis ja töötab nii rahva- kui ka kooliraamatukoguna. Püünsi raamatukogus on kirjandust nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Kohapeal on võimalik lugeda värskeid ajalehti ja ajakirju. Raamatukogus on kaks arvutitöökohta, mille kasutamine on tasuta. Raamatukogus kehtib Viimsi Raamatukogu lugejapilet ja ennast on võimalik lugejaks registreerida isikut tõendava dokumendi alusel (alla 16-aastaste laste puhul on täidab lapsevanem nõusolekulehe). Püünsi harukogus leiduvaid teavikuid saate otsida e-kataloogist RIKSWEB.
Aadress: Kooli tee 33, Püünsi küla 74013, Viimsi vald, Harjumaa. Raamatukogu asub Püünsi Kooli juurdeehituses
Telefon: 5688 1247
E-post: puunsiraamatukogu@viimsiraamatukogu.ee
Kodulehekülg: http://www.viimsiraamatukogu.ee/Puunsi_harukogu_945