Eesti Sõjamuuseum – kindral Laidoneri Muuseum | Viimsi vald

logo-ESMKodulehekülg: www.esm.ee
Avatud: K-P 11.00-18.00
Aadress: Mõisa tee 1, 74001 Viimsi, Harjumaa

Eesti Sõjamuuseumi – kindral Laidoneri Muuseumi leiab ajaloohuviline paarikümneminutilise sõidu kauguselt Tallinna kesklinnast, 19. sajandi teisel poolel historitsistliku välisilme saanud Viimsi mõisast, kus muuseum tegutseb alates 2001. aastast Eesti sõjaajaloo uurimis-, talletus- ja eksponeerimiskeskusena. Aastatel 1923-1940 kuulus mõis Eesti Sõjavägede Ülemjuhatajale kindral Johan Laidonerile.

foto-sojamuuseum-viimsi mois 500x333Eesmärgiga täiendada koolide ajaloo ning riigikaitseõpetuse õppeprogramme pakume erinevatele sihtrühmadele muuseumi ekspositsioonist lähtuvalt temaatilisi ekskursioone, haridusprogramme ja töötubasid. Lisainfo muuseumi erinevate tegevuste kohta leiate aadressilt www.esm.ee

Kuidas tulla - Viru keskuse bussiterminal, liin 1A, Viimsi vallamaja peatus.