Karulaugu teele tuleb spordikeskus

21.06.2017

Karulaugu Spordikeskus OÜ allkirjastas ehitusettevõttega Mapri Ehitus OÜ projekteerimis-ehitustöövõtulepingu Viimsi Kooli kõrvale Karulaugu tee 13 spordikeskuse rajamiseks.

Uude spordihoonesse on planeeritud täismõõtmetega pallimängude väljak koos tribüünidega 700-800 pealtvaatajale, 4 sise- ja 2 välitenniseväljakut, ruumid fitnessklubile 540 m² jõusaali ja rühmatreeningute saalidega, tantsusaalid, maadlussaal ning riietusruumid nii staadioni kui ka spordihoone treeningvõimaluste kasutamiseks. Lepingu kohaselt kohustub peatöövõtja üle andma valminud objekti hiljemalt augustis 2018.
Priit Jaagant, Mapri Ehitus OÜ juhataja: “Kiirelt kasvav ja arenev üle 20 000 elanikuga Viimsi vald pakub meile korralikku väljakutset. Võtame selle vastu ja ehitame Viimsi rahvale tulevaks aastaks tänapäevase spordikeskuse. Mapri Ehitusel on mitmekülgsed kogemused spordirajatiste püstitamisel: oleme ehitanud Tallinna naabrusse Laagri ja Tabasalu tennisekeskused, Tartus on praegu käsil Näituse tennisekeskuse ehitus.“
Hoones hakkavad teenuseid pakkuma kaks operaatorettevõtet. Pallimängude areen, maadlussaal ja osaliselt riietusruumid (majaosa 1) on antud 40 aastaks kasutusrendile Viimsi Haldus OÜle ning teise majaosa (4 sise- ja 2 välitenniseväljakut, jõusaal ning treeningsaalid) haldajaks on Tondi Tennisekeskus OÜ, kes opereerib Tallinnas Tere Tennisekeskuses 16 sise- ja 7 välis tenniseväljakuga, 6 sulgpalli- ja 4 squash´i väljakuga reketialade keskust ning Golden Club fitnessklubi.
„Meil on hea meel laiendada oma tegevusi ning asuda pakkuma Viimsi elanikele hinnatud kvaliteediga sporditeenust. Lisaks tenniseväljakutele ning heatasemelisele finessklubile hakkab uues keskuses laste ja täiskasvanute tennisetreeninguid läbi viima US Tenniseakadeemia,“ sõnas Tondi Tennisekeskus OÜ juhataja Marek Kaleta.
„Viimsi vald on rõõmus, et meie elanikele tekib juurde veel üks võimalus oma elukvaliteeti tõsta ning suurepärases spordikeskuses treenida. Lisaks loodavatele saalidele leiavad keskuses oma kodu erinevad spordiklubid jalgpallile, kergejõustikule, korvpallile, jalgrattaspordile, suusaspordile, maadlusele. Karulaugu spordisaali hakkavad hommikusel ja päevasel ajal kasutama ka valla haridusasutused kehalise kasvatuse õppekavade täitmiseks,“ lisas abivallavanem Jan Trei.
Mapri Ehitus OÜ tegevusalad on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, põllumajandus-ehitus ning betoonitööde teostamine. Mapri Ehituse 2016. aasta ehitustööde maht oli 40,6 miljonit eurot, ettevõte annab tööd ligi 80 inimesele.

Lisainfo:

Marek Kaleta, Karulaugu Spordikeskus OÜ ja Tondi Tennisekeskus OÜ juhatuse liige, 501 2567, marek at teretennis dot ee

Priit Jaagant, Mapri Ehitus OÜ juhataja, 608 7222, priit at mapri dot eu

saada hiljemalt 04.12.2017.