Viimsi vallavolikogu uus esimees on Mari-Ann Kelam ja aseesimees Ain Pinnonen

21.06.2017

Viimsi vallavolikogu 20. juuni istungil valiti uued juhid. Volikogu asub juhtima esimees Mari-Ann Kelam (IRL) ja aseesimees Ain Pinnonen (SDE).

Fotol: Vallavanem Rein Loik õnnitleb Mari-Ann Kelamit.

„Viimsi on olnud minu koduks juba viisteist aastat ning mul on au olla siinsesse volikogu koosseisu pikaaegne liige,“ sõnab Viimsi volikogu esimees Mari-Ann Kelam. „Meie elanike arv kasvab aastast - aastasse jõudsalt ning see näitab selgelt, et Viimsi vald on atraktiivne elukeskkond. Olgem ausad, meil on palju mille üle rõõmustada – metsad, meri, mänguväljakud, terviserajad, õppimis- ja sportimistingimused ning loomulikult meie tublid inimesed,“ lisab Kelam.
Viimsi volikogu juhtide vahetus oli tingitud endise esimehe Toomas Tõniste asumisest rahandusministri ametikohale. „Õnnitlen Toomas Tõnistet ning soovin talle edu uutes väljakutsetes. Oleme saanud endale sihikindla ning haritud rahandusministri, kes on teinud head tööd Viimsi elukeskkonna parendamisel,“  ütleb Mari-Ann Kelam. „Minu soov on allesjäänud kuude jooksul jätkata positiivses ja rahulikus stiilis ning loomulikult ka edaspidi olla Viimsi elukeskkonna kirglik tutvustaja nagu olen seda senini olnud,“ lõpetab mõtte Viimsi volikogu esimees Mari-Ann Kelam.
Viimsi vallavolikogusse kuulub 21 liiget.

Elis Tootsman
Kommunikatsioonijuht