Facebook
RSS
Print

Viimsi Vallavalitsus ja Viimsi MyFitness annetavad vähiravifondile „Kingitud Elu“ 700 eurot

15.05.2017

Viimsi valla 98. aastapäeva tähistamiseks toimus traditsiooniline MyFitnessi Viimsi jooks, mille raames andsid Viimsi Vallavalitsus ja Viimsi MyFitness üle 700 eurose annetuse vähiravifondile „Kingitud elu“.

MyFitnessi Viimsi jooksu korraldaja Rein Kahro sõnul võttis ürituses osa 350 inimest. „Me väärtustame tervislikku ja sportlikku eluviisi, mistõttu on äärmiselt tore näha, et jooksust võtsid nii paljud inimesed osa,“ sõnab Kahro. „MyFitnessi missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise. Tervis ja tervislik eluviis on meie suurim vara,“ ütleb MyFitnessi Viimsi jooksu korraldaja Rein Kahro.

„Koostöös Viimsi MyFitnessiga otsustasime sel aastal tähistada Viimsi valla aastapäeva erilisemalt. Meie soov on juhtida elanike tähelepanu tervele elustiilile ning sellest tulenevalt otsustasime teha annetuse neile, kes vajavad abi oma tervise parandamiseks,“ sõnab Myfitness Viimsi Jooksu avanud abivallavanem Jan Trei. Iga MyFitnessi Viimsi jooksu osaleja pealt teevad Viimsi Vallavalitsus ja MyFitness 1 eurose annetuse vähiravifondile „Kingitud Elu“. „Oma elanike peale mõeldes otsustasime valla aastapäeva tähistamiseks teha kingituse neile, kes abi vajavad ja et neid pärast tervise kosumist järgmisel Viimsi jooksul kohata,“ ütleb abivallavanem Trei.

Annetust oli vastu võtma tulnud vähiravifondi tegevjuht Katrin Kuusemäe. „Tegemist on väga hea algatusega. Kui iga eestimaalane annetaks sel nädalal vähiravifondile 1 euro, tähendaks see meie jaoks, et keegi ei jääks abita,“ ütleb vähiravifondi „Kingitud Elu“ tegevjuht. „Täname Viimsi Vallavalitsust ja Viimsi MyFitnessi toetuse eest ning kutsume üles ka teisi üles tegema jõukohase annetuse vähiravifondile,“ lisab Katrin Kuusemäe. Annetuse tegemiseks leiab informatsiooni kodulehelt www.kingitudelu.ee.