Viimsi Haldus: tegevus muutus läbipaistvamaks

01.06.2017

2016. aasta jaanuarist on OÜ Viimsi Halduses läbi viidud personali muudatused eesmärgiga teenindada ausalt ja läbipaistvalt Viimsi valla koole, lasteaedu  ja juhtida teisi Viimsi Haldusele usaldatud varasid. Valiti ka uus nõukogu ja juhatus.

Eesmärgiga efektiivsemalt majandada, sõlmiti 17.06.2016 ühinemisleping, millega liideti Viimsi Haldusega Viimsi valla arenduskeskus ja OÜ Haabneeme lasteaed, samuti liikus Viimsi Halduse bilanssi Randvere keskus-lasteaed, millega vald vabanes kahjulikust hoonestusõiguse lepingust, tehingut finantseeriti Viimsi Halduse ja Viimsi valla omavahenditest.

Alustati Nelgi tee 1 (praegune vallamaja) asuvasse hoonesse Viimsi kaunite kunstide kooli eelprojekteerimisega. Viidi läbi Karulaugu tee 13 kinnistule rajatava Karulaugu spordihoone rajamiseks vajalik kontsessiooni hange, mille tulemusel saavad valla elanikud 10 500 m2 spordihoone, kuhu tulevad kaasaegsed võimalused nii pallimängude kui ka maadluse, tennise, peotantsu jne harrastamiseks. Hoone valmimisajaks on planeeritud august 2018.

Leevendamaks Viimsi valla õpilaskohtade defitsiiti, sõlmis Viimsi Haldus ehituslepingu Haabneeme kooli juurdeehituseks, mis valmib samuti 2017. aasta augustis. Randvere kooli juurde rajatakse uus ja kaasaegsetele nõutele vastav murukattega staadion. Vallakodanike paremaks ja mugavamaks liikumiseks Haabneeme aleviku ja Lubja küla vahel, ehitatakse nn. Põhjakonna trepp. Prangli saarel rekonstrueeritakse Rahvamaja ja Õpetajate maja.

Eelpool tõime välja ainult suuremad Viimsi Halduse projektid. Kel huvi, võib alati oma küsimustele vastuse saada kirjutades e-posti aadressil haldus@viimsivald.ee! Oleme teie teenistuses. Infot saab ka Viimsi Halduse kodulehelt www.viimsihaldus.ee.

Peeter Solman
OÜ Viimsi Haldus