Facebook
RSS
Print

Uus tennisekeskus Haabneemes Sõpruse tee 5

14.08.2014

Rocca al Mare Tennisekeskus OÜ laiendab oma tegevust ning alustab alates 1.septembrist 2014 uue tennisekeskuse opereerimisega Viimsis. Kolme vaipkattega tennise- ning nelja sulgpalliväljakuga keskus asub aadressil Sõpruse tee 5, Viimsi.

Rocca al Mare Tennisekeskuse osaniku, Indrek Prantsi kommentaar: „Mul hea meel, et meie meeskond on suutnud Rocca al Mare Tennisekeskuse tegevust laiendada ning et meil on võimalus pakkuda lisaväärtust oma senistele klubiliikmetele ja klientidele. Tennis on aastatega populaarsust oluliselt võitnud ning sellest lähtuvalt usume ka uue asukoha potensiaali. Nii Viimsi Tennisekeskus  kui ka Rocca al Mare Tennisekeskus saavad ühendatud klubiliikmelisuse alusel. Uue keskuse eesmärgiks saab olema pakkuda parimal tasemel tennise- kui sulgpallitreeninguid lastele ja täiskasvanutele. Lisaks on plaanis läbi viia erinevaid üritusi ning turniire kohalikele huvilistele! Tennisekeskuses ootab külastajat meeldiv teenindus, uuenenud riietusruumid, ning kõik muu, mis teeb keskuse külastamise meeldivaks ja mugavaks!“

Rocca al Mare Tennisekeskus (asukohaga Haabersti 5, Tallinn) on viieteistkümne väljakuga Baltimaade üks suurimaid tennisekeskusi, mis pakub suurepärasel tasemel tennisemängu tingimusi nii harrastajale kui professionaalsele mängijale. Aastaringselt tegutsevad keskuses Rene Buschi Tennisekool ning Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia, kus tenniseõpet saavad nii lapsed, noored kui täiskasvanud. Enam kui 10 tegevusaasta jooksul on keskuses läbi viidud mitmeid rahvusvahelisi suurvõistlusi ja rohkelt harrastajatele mõeldud üritusi.

Lisainfo: www.tenniseklubi.ee