Reisijatevedu Naissaare raudteel on peatatud

26.08.2016

28. juulil sai Naissaare ajaloolisel kitsarööpmelisel raudteel, mis kuulub SA-le Rannarahva muuseum, omatehtud veeremiga ja seni omal initsiatiivil reisijate veoga tegelenud Peedo Lehtla Politsei- ja Piirivalveametilt märgukirja, et tegevus tuleb peatada.

Ajaloolise Naissaare raudtee kasutamise keelu põhjuseks on asjaolu, et senisel moel ei suudeta tagada reisijate turvalisust ja keskkonnaohutust.

Loe veel

Heategevuslik algatus toob väärt Peipsiääre sibulad 14. septembril ka Viimsi valda

25.08.2016

Juba neljandat aastat on naabervallas, Raes, toimumas omapärane sügisene sibulaaktsioon. Ettevõtmise tulemusena jõuab naabervalda septembris ligi 10 tonni Peipsiääre sibulaid, mis ka mujal Eestis on omamoodi kaubamärgiks saanud. Väärtustades elanike tervist, tervislike eestimaiste aiasaaduste tarbimist, Eesti põllumeeste tööd ning koostööd piiriäärsete piirkondadega, otsustas sel aastal algatuses kaasa lüüa ka Viimsi vald.

Koostöös DPD kullerteenuste ja Rae vallaga toome 14. septembril Peipsi sibulakasvatajate saaki ka Viimsi valda.

Sibulad saab ettemaksukupongi alusel kätte 14. septembril kell 19-21 Haabneemes, Viimsi uue staadioni parklas.

NB: Kuna huvilisi üle on olnud väga palju, siis rohkem tellimusi vallavalitsus vastu ei saa võtta. Arvesse lähevad vaid tellimused, mille eest on seni (seisuga 1.09.16) tasutud ka ettemaks.

Loe veel