Facebook
RSS
Print

Alates 10. oktoobrist toimuvad Aiandi tee rekonstrueerimistööd

05.10.2016

Viimsi alevikus toimuvad alates 10. oktoobrist Aiandi tee rekonstrueerimistööd lõigul Randvere tee ja Aiandi tee ringristmikust kuni Aiandi tee 15 kinnistuni. 

Seoses rekonstrueerimistöödega on Aiandi tee lõigul Randvere tee ja Aiandi tee ringristmik kuni Aiandi tee 15 kinnistuni sõidukiliiklusele suletud  alates 10.10.2016 kuni tööde lõppemiseni novembris. Läbipääs tagatakse ühistranspordile ja elanikele, kelle kinnistud vahetult piirnevad rekonstrueeritava teelõiguga.

Liiklusskeem  (avaneb klõpsates hiirega sõnal) rekonstrueerimistööde ajal 


Loe veel

Reisijatevedu Naissaare raudteel on peatatud

26.08.2016

28. juulil sai Naissaare ajaloolisel kitsarööpmelisel raudteel, mis kuulub SA-le Rannarahva muuseum, omatehtud veeremiga ja seni omal initsiatiivil reisijate veoga tegelenud Peedo Lehtla Politsei- ja Piirivalveametilt märgukirja, et tegevus tuleb peatada.

Ajaloolise Naissaare raudtee kasutamise keelu põhjuseks on asjaolu, et senisel moel ei suudeta tagada reisijate turvalisust ja keskkonnaohutust.


Loe veel

Heategevuslik algatus toob väärt Peipsiääre sibulad 14. septembril ka Viimsi valda

25.08.2016

Juba neljandat aastat on naabervallas, Raes, toimumas omapärane sügisene sibulaaktsioon. Ettevõtmise tulemusena jõuab naabervalda septembris ligi 10 tonni Peipsiääre sibulaid, mis ka mujal Eestis on omamoodi kaubamärgiks saanud. Väärtustades elanike tervist, tervislike eestimaiste aiasaaduste tarbimist, Eesti põllumeeste tööd ning koostööd piiriäärsete piirkondadega, otsustas sel aastal algatuses kaasa lüüa ka Viimsi vald.

Koostöös DPD kullerteenuste ja Rae vallaga toome 14. septembril Peipsi sibulakasvatajate saaki ka Viimsi valda.

Sibulad saab ettemaksukupongi alusel kätte 14. septembril kell 19-21 Haabneemes, Viimsi uue staadioni parklas.

NB: Kuna huvilisi üle on olnud väga palju, siis rohkem tellimusi vallavalitsus vastu ei saa võtta. Arvesse lähevad vaid tellimused, mille eest on seni (seisuga 1.09.16) tasutud ka ettemaks.


Loe veel