Facebook
RSS
Print

Konkurss Tammede pargi maastikuarhitekti leidmiseks

16.11.2017

Viimsi Vallavalitsus koostöös Eesti Maastikuarhitektide Liiduga kuulutab välja Viimsi pargi avaliku eelvalikuga arhitektuurikonkursi.

Viimsi vallavanema Siim Kallase sõnul on konkursi eesmärgiks leida Haabneeme alevikus asuvale Tammede pargi kinnistule parim maastikuarhitektuurne lahendus.

“Soovime Haabneeme alevikku rajada ligikaudu 4,3 ha suuruse Tammede pargi, mis oleks lisaks kaunile maastikukujundusele viimsilaste seas igapäevases kasutuses nii mänguväljakute, kogukonnaplatside kui ka valla esimese koerteväljaku näol.

Maastikuarhitektuurne lahendus peab sobima Viimsi avalikku ruumi ja loodusesse ning sulanduma ühte olemasolevate  piirkonna hoonetega ning 2018 sügisel valmiva Viimsi riigigümnaasiumiga,“ sõnas Kallas.

Arhitektuurivõistluse osalejate registreerimistähtaeg on 29. november 2017. Kõikide osalejate seast valib žürii välja 4 parimat, kes esitavad oma ideekavandi jaanuariks.

„Konkursi võitja kuulutame välja tuleva aasta veebruaris. Võidutööd kasutame ehitusprojekti alusena ning pargi eeldatavaks valmimisajaks oleme planeerinud 2018 aasta sügise,“ täiendas vallavanem Siim Kallas.

Arhitektuurivõistluse tingimustega saab tutvuda SIIN.

Lisainfo: 

Erik Vest 
Keskkonna- ja planeerimisamet

erik at viimsivv dot ee 
5627 2572


Kandideerimise dokumendid
saada hiljemalt 08.01.2018


Kandideerimise dokumendid
saada hiljemalt 15.01.2018

 
Kandideerimise dokumendid
saada hiljemalt 14.12.2017.

Talvine teehooldus

Küsimused ja ettepanekud Viimsi valla teede talihoolde teemal on oodatud tel: 5301 5855 (24h), e-post: viimsivald at trev2 dot ee. Teed hoiab korras AS Teede REV-2.

 Sündmused Viimsis


       Haabneeme LED projekt