Silla remonttööd Muuga külas

09.12.2016

12. detsembril algavad Muuga külas Ojakääru tee ja Käära oja ristumispaigas silla ümberehitustööd. Tööde käigus lammutatakse vana ja amortiseerunud sild ning monteeritavatest terasplaatidest ehitatakse uus truupsild.
Tööd toimuvad kahes etapis.
- I etapina kaevetööd ning truupsilla monteerimistööd
- II etapis asfalteerimis- ning haljastustööd.
I etapp toimub 12.12.2016-23.12.2016. Sel ajal on piirkonnas kehtestatud ajutine liikluskorraldus ehk sild on sõidukiliiklusele suletud. Jalakäijatele tagatakse ülepääs. Palume kõigil liiklejatel järgida piirkonnas kehtestatud liikluskorraldust.

II etapp toimub 2017. aasta kevadel, mil tööde ajaks kehtestatakse samuti ajutine liikluskorraldus.

Lisateave: Tommo Aleksandrov, valla kommunaalamet